Öneri hava filtresi?

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar sadece hava filtresi alacağım hangi firmayı tavsiye edersiniz böyle kaliteli olanlardan manflitre gibi

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Açıkça bulabilirseniz Mann Filter, Bosch, Blueprint, Denso gibi bilinir markaların filtrelerini alın, maalesef yedek parça fiyatlarındaki hızlı artış bütün yedek parça satıcılarını uygun fiyatlı ürünler satmaya zorluyor.

Son düzenleme:
Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Her bakımda Mann alıyorum ben, memnunum. Uzmanparça ve Ustaparçacı satıcıları orijinal filtre gönderiyor. Set olarak alırsanız biraz daha uygun oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2020
Her bakımda Mann alıyorum ben, memnunum. Uzmanparça ve Ustaparçacı satıcıları orijinal filtre gönderiyor. Set olarak alırsanız biraz daha uygun oluyor.
Bende güvenilir bir site isteyecektim teşekkür ederim bakayım hocam İNŞALLAH orjinal bir ürün gönderirler

Aracınız
Civic FC5 2020
Usta parçacıdan sipariş verdim ama hava filtresini man hiç üretim yapmamış fc5 1.6 motorlara bilginiz olsun flitron yaptı mı bilmiyorum inanın

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
hocam hava flitrenin iki sitede man flitre göremedim filtronda yoktu ama yağ ve polen mevcut siz hangi ürünü alıyorsunuz
Ben 3'lü set olarak alıyorum hocam (hava, yağ, karbonlu polen) bu sitelerden ya da HB'da aynı isimli satıcılardan. Bneim araç 2011 FD6 yalnız FC5 için yok sanırım. Ben sizin yerinizde olsa yıl sonu kampanyalarında serviste bakım yaptırırım. 2 hafta önce subap ayarı ve şazıman yağı için servise 2800 TL ödedim bence çok uygun fiyat.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben 3'lü set olarak alıyorum hocam (hava, yağ, karbonlu polen) bu sitelerden ya da HB'da aynı isimli satıcılardan. Bneim araç 2011 FD6 yalnız FC5 için yok sanırım. Ben sizin yerinizde olsa yıl sonu kampanyalarında serviste bakım yaptırırım. 2 hafta önce subap ayarı ve şazıman yağı için servise 2800 TL ödedim bence çok uygun fiyat.
Hocam çok iyi bir fiyat bende sordum sadece 2250 subabtı 3950 flitre dahil yağ idi sorduğum araç fd6 disk balata derken bir şekilde anlaştık ama sizin fiyat gayet iyimiş hayırlı olsun bu arada aracım zaten garantili serviste yağ bakımı oldu ama hava filtresi çıkmadı km yapmadığım için yıldan girmesi gerekiyor diye tahmin ederken çıkmadı filtre fiyatını sordum 1100 TL dediler bende garanti bozulmayacağı için yaptırmadım 500 TL ye sadece hava filtresi farklı marka olarak Man fitre seti aldım

Geri