Civic FB7 olimpia cam hakkında

Aracınız
Civic FB7 2015
arkadaşlar . aracımin orjinal camı çatlak olduğu için olimpia cam ile değiştirmek zorunda kaldım kaskodan. ancak cam takıldığından beri gözlerimi çok yoruyor. eski camda böyle bi sorun yoktu .camda sorun olabilirmi bilgisi yada tecrübesi olan varmıdır

SM-A510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
arkadaşlar . aracımin orjinal camı çatlak olduğu için olimpia cam ile değiştirmek zorunda kaldım kaskodan. ancak cam takıldığından beri gözlerimi çok yoruyor. eski camda böyle bi sorun yoktu .camda sorun olabilirmi bilgisi yada tecrübesi olan varmıdır

Benim cam da olimpia ama göz yorma gibi bir durum yaşamadım. Tek sorunum yağmur sensörü. Çok alakasız çalışıyor. O da jeli bozulduğu için galiba.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015

Olimpia iyi bir marka ama camda da hata olabilir. Gece sürüşü sırasında mı sorun oluyor? optiklenme diye bir olay oluyormuş isterseniz bir onu araştırın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Olimpia iyi bir marka ama camda da hata olabilir. Gece sürüşü sırasında mı sorun oluyor? optiklenme diye bir olay oluyormuş isterseniz bir onu araştırın.

gece gündüz fark etmiyor devamlı bi göz ağrısı yapıyor birde on ekranın yansıyan ışığı farklı renklerde görünüyor eskisi gibi değil

Aracınız
Civic FB7 2015
gece gündüz fark etmiyor devamlı bi göz ağrısı yapıyor birde on ekranın yansıyan ışığı farklı renklerde görünüyor eskisi gibi değil

Sizin cam hatalı muhtemelen camın değişmesi gerekiyor.bunun değişimi nasıl yapılır bilmiyorum. Şikayetvar da baya konu var ama çözüm yolu yok gibi.
Öncelikle camı takan yer ile görüşüp cam da bir sorun var mı bakabilirler. Kaskodan cam değişimi yaptırdıysanız sigorta şirketi ile görüşülebilir. Olimpia firmasına yaşadığınız sorun ile ilgili bir mail atabilirsiniz.
Eğer bunlardan olumsuz dönüş gelirse şikayet var da paylaşmaktan başka çare kalmıyor gibi.

Aracınız
Civic FB7 2015
camı mı olimpia camdan uğurlu glassa değiştirttim ancak hala gözlerimi yoruyor gibi yada bende psikolojik saplantı oldu . ayrıca kaskodan yan sanayi cam olduğu için orjinal cam ile muafiyet ücretini ödesem dahi değişim yapamayacaklarını soylediler bilgisi olan var mı acaba

Aracınız
Civic ES7 2001
Hocam bnde size danışayım bnm yeni aldığım aracında camı çatlak suan kaskosu yok kasko yaptırsam ücretsiz değişim olur mu ikinci sorumda cam değişimi tramere hasar olarak işlenir mi

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
camı mı olimpia camdan uğurlu glassa değiştirttim ancak hala gözlerimi yoruyor gibi yada bende psikolojik saplantı oldu . ayrıca kaskodan yan sanayi cam olduğu için orjinal cam ile muafiyet ücretini ödesem dahi değişim yapamayacaklarını soylediler bilgisi olan var mı acaba

Gerçekten can sıkıcı bir durum :confused: Kaskonun yan sanayi klozu olduğunda orjinal takılamayacağını da sizden öğrenmiş oldum.

Geri