Orijinal LPG dolum başlığı hakkında.

Aracınız
Civic FB7 2013
Merhaba arkadaşlar 2013 civic aracımda fabrika çıkışlı LPG var bugün petrolden LPG almak istediğimde pompacı başlığı taktı ancak depo ağzından LPG dışarı çıkıyor 2 kez denedi yinede LPG almadı. Sizde dolum aparatında mi sorun olabilir? Yada depo ağzında mi sorun vardır? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Farklı bir istasyonda deneme yaptınız mı? Eğer orada da aynı sorun varsa ve LPG tankı tam dolu değilse LPG dolum ağzı ve bağlantısında bir sorun olabilir, aracı bir LPGciye götürmeniz faydalı olacaktır.

Aracınız
Civic FB7 2012
üstad senin lpg depo başlığın büyük model o na her pompa olmaz. Benzinliklerin % 80 inde sana uygun pompa vardır ama klipsli pompa takıcaklar çıt diye ses gelir sonra gaz doldurabilirsin. Çok kafana takılıyorsa ufak bi maliyetle başlığı değiştşirmeni tavsiye ederim.

Aracınız
üstad senin lpg depo başlığın büyük model o na her pompa olmaz. Benzinliklerin % 80 inde sana uygun pompa vardır ama klipsli pompa takıcaklar çıt diye ses gelir sonra gaz doldurabilirsin. Çok kafana takılıyorsa ufak bi maliyetle başlığı değiştşirmeni tavsiye ederim.
Aynen sağ aşağı doğru tek parça standart tomasetto marka dolum ağzı yaptılmalı. Aparatla uğraşılmamalı artık.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Petroldeki dolum ağzı sizinkine uygun değildir benimde başıma gelmişti başka petrolden halletmiştim, aracınızın dolum ağzını değiştirmek istiyorsanız Lpg tankı hangi markaysa Lpg montajı yapan yerler parçaları da satıyorlar o markanınkinden alabilirsiniz.
Uzun yola giderken aparatı petrolde unutmuştum pompacının gerizekalılığı yüzünden aparat kayboldu gittiğim diğer şehirde Lpgciye gidip 40tl ye yenisini aldım Lpg dolum ucunuda benzin deposunun içine yaptırmıştım zaten aparat tak çıkart yapmamak içinde tornacıya gidip aparatı kısalttırdım ve şuan çok rahatım.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2015 Fb7

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Dolum ağzı bilyası tornavidayla oynadıkça gevşek şekilde oynuyor bu normalmi? Gaz alımında problem yok fakat gazı aldıktan sonra pompayı çekince bir miktar gaz dışarı püskürtüyor.

Geri