Otm.elegance benzinli

benim otomatik ankara şehir içi hiç uzun yola çıkmadı 790 km de şu an bilgisayar 10,7 gösteriyor birde bu arada lpg hariç 50 tl lik benzin harcadım hiç benzinde binmedim hep lpg ama çogu zaman 2 ,3 km de dur kalk yapıyorum daha düşer mi bilmiyorum ama benzini çok harcadı sanki lpg hesapladım 227 yakıyor

[MENTION=2881]maviihiss[/MENTION] hocam az daha sakin kullansanız araba yakıt üretecekmiş??

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=2881]maviihiss[/MENTION] hocam aracın suyunu kontrol edin ondan da harcamış lpg yerine :)))

Gerçekden durum bu.
Geçen hafta tekrar gittim geldim bursadan ankaraya bu sefer 868 km yaptım aldığım yakıt 120 TL

Arkadaşlar merhaba forum da yeniyim, şuan 1.33 corollam var onu satıp 1.6 civic elegance otomatik alıcam fakat aklımdaki en büyük soru yakıt. lpg büyük ihtimal takılıcak ama o benzindeki hazzı alamam diye korkuyorum çok fazla performans kaybı yaşatır mı?

Valla hocam başlangıçta biraz performans kaybı vardı ama suan inanın benzin le lpg arasında ayırt edemiyorum..

Arkadaşlar merhaba forum da yeniyim, şuan 1.33 corollam var onu satıp 1.6 civic elegance otomatik alıcam fakat aklımdaki en büyük soru yakıt. lpg büyük ihtimal takılıcak ama o benzindeki hazzı alamam diye korkuyorum çok fazla performans kaybı yaşatır mı?

naçizane tavsiyem,
1.33 corolla kullandım ve emin ol lpg değil, su modülü taktırsan üzülmezsin :)

1.33 corolla hakkinda ne dersin hocam. Arac agir 1.33 denilenler gibi cok mu agir kaliyor. Senin fikrini alalim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.33 corolla hakkinda ne dersin hocam. Arac agir 1.33 denilenler gibi cok mu agir kaliyor. Senin fikrini alalim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baz model 1.33 corolla 54.000
baz model 1.6 corolla 66.000 ikisi de benzinli. aradaki fark neden sence? :)

klima açık belen yokuşunda 4 kişi dip gaz zorlandı araç.

10342-karakutuklu-belen-yokusu-4882-950px.jpg

Geri