Civic FC5 Otomatik bagaj açma önerisi olan varmı?

Fiyatta
Fiyatta biraz revize olsa da hepimiz alsak. Ercan beye duyurulur :)
sende haklisin tabiki ama simdi tuning malzemelerinin fiyatlarini gordukce makul bir fiyat on arka tampon flaplarinin ciftine 500 600 para istiyorlar neredeyse millet sasirmis gercekten

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sende haklisin tabiki ama simdi tuning malzemelerinin fiyatlarini gordukce makul bir fiyat on arka tampon flaplarinin ciftine 500 600 para istiyorlar neredeyse millet sasirmis gercekten

Onlar istesin biz de almayız. Bu gün pasta cila sordum 500 lira dedi, normal mi? Ben en son 150 lira falan biliyordum :) çok eskide kaldım sanırım.

bende 2015 de ibizama 250 liraya yaptirmistir dedigin gibi 500 liraya malzeme alip kac defa yaparsin ama el becerin varsa tabiki
Onlar istesin biz de almayız. Bu gün pasta cila sordum 500 lira dedi, normal mi? Ben en son 150 lira falan biliyordum :) çok eskide kaldım sanırım.

Fiyatta
Fiyatta biraz revize olsa da hepimiz alsak. Ercan beye duyurulur :)

Merhaba
2 yıldır fiyatta değişiklik yapmadım ve kargoyuda ben ödüyorum bu şekilde herkes alıp kullanabilsin istiyorum. Hergün yüzlerce insanla görüşüyorum konuşuyorum zaman harcıyorum takdir ederseniz 3-5 de ben kazanayım emek verdim bu uygulamaya.

iPhonercan cihazından YouTube nam’ı değer
Caner Usta inovasyon=#hobays / since 2017

Kargoyu şubeden teslim alırız abim sen gel bizim foruma özel fiyat yap bizi de kırma. Muhtemelen sürüm bol olur.

Daha önce farklı marka aracım vardı farklı forumdaydım ve sürekli foruma özel fiyatlar olurdu.

Geri