Oyun tavsiyesi

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Çok gerçekçi bir simülasyon. Adı "iRacing"
Oyun ücretli ve yıllık abonelik ücreti var.
Yapay zeka yok, sürekli gerçek insanlarla yarışıyorsunuz ve devamlı rekabet ortamı var.
Asfalt oval, asfalt düz; dirt oval ve dirt düz olmak üzere 4 kulvarda yarışıyorsunuz.

Başta biraz para harcamak gerekebiliyor ama simülasyon ve yarış zevkini sonuna kadar alabilirsiniz.
Yarışırken canlı yayından kaydettiğim bir video aşağıdaki,
Edit yapmaya fırsat olmadığı için tüm yarışı attım youtube a.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok gerçekçi bir simülasyon. Adı "iRacing"
Oyun ücretli ve yıllık abonelik ücreti var.
Yapay zeka yok, sürekli gerçek insanlarla yarışıyorsunuz ve devamlı rekabet ortamı var.
Asfalt oval, asfalt düz; dirt oval ve dirt düz olmak üzere 4 kulvarda yarışıyorsunuz.

Başta biraz para harcamak gerekebiliyor ama simülasyon ve yarış zevkini sonuna kadar alabilirsiniz.
Yarışırken canlı yayından kaydettiğim bir video aşağıdaki,
Edit yapmaya fırsat olmadığı için tüm yarışı attım youtube a.

iRacing en kaliteli profesyonel tarzda simulasyon bence de ancak max keyif alabilmek için kaliteli bir direksiyon-koltuk-pedal seti lazım bence :)
Bildiğim kadarıyla en son TOMSFEDin espor organizasyonlarında da iRacing kullanıldı (y)
Hatta youtube’de Atakan Tarkan’ın videolarına arada bir bakıyorum :)

Son düzenleme:
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
iRacing en kaliteli profesyonel tarzda simulasyon bence de ancak max keyif alabilmek için kaliteli bir direksiyon-koltuk-pedal seti lazım bence :)
Bildiğim kadarıyla en son TOMSFEDin espor organizasyonlarında da iRacing kullanıldı (y)
Hatta youtube’de Atakan Tarkan’ın videolarına arada bir bakıyorum :)
Aynen izlemesi de zevkli. izlerken gaza geldim zaten :)
Logitech g29 ile başladım ben ufaktan.
İnşallah zamanla kokpit falan da olur :D çıkma fc5 koltuğu alınır :p:ROFLMAO:

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@Cell_master hocam oyun çıkmış, YouTube'a videoları düşmüş :)
Ben üşengeçliğimden oynamak yerine oynanış videolarını izleyecem, daha kolay geliyor :ROFLMAO:

@Cell_master hocam oyun çıkmış, YouTube'a videoları düşmüş :)
Ben üşengeçliğimden oynamak yerine oynanış videolarını izleyecem, daha kolay geliyor :ROFLMAO:
Evet hocam oyun çıktı videoları izlemiyorum spoiler olmasın diye.İlk oyuna tekrar başladım hikayeyi tazelemek adına.
İşin aslı pandemi süreci maddi olarak yıpratıyor.499 tl oyuna vermek hiç mantıklı değil.O yüzden biraz beklemede kalacağım.Donanımhaber de kardeşlikten dijital olarak alacağım oyunu biraz ucuzlasın.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Evet hocam oyun çıktı videoları izlemiyorum spoiler olmasın diye.İlk oyuna tekrar başladım hikayeyi tazelemek adına.
İşin aslı pandemi süreci maddi olarak yıpratıyor.499 tl oyuna vermek hiç mantıklı değil.O yüzden biraz beklemede kalacağım.Donanımhaber de kardeşlikten dijital olarak alacağım oyunu biraz ucuzlasın.
Hocam spoiler vermiyim o zaman ama bence 1i hiç oynamadan direk 2ye başlayın, 2de de birçok noktada 1den kesitler gösteriyor, 1i hatırlatıyor birçok noktada.

Hocam spoiler vermiyim o zaman ama bence 1i hiç oynamadan direk 2ye başlayın, 2de de birçok noktada 1den kesitler gösteriyor, 1i hatırlatıyor birçok noktada.
Aslında asıl amacım oyunu eşime izletmek hikayesini öğrensin istiyorum.İkinciyi oynarken yabancılık çekmesin diye ama bi türlü fırsat olmuyor.
Hanımı playstation cı yapamadım fırsat bulupta:)

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Aslında asıl amacım oyunu eşime izletmek hikayesini öğrensin istiyorum.İkinciyi oynarken yabancılık çekmesin diye ama bi türlü fırsat olmuyor.
Hanımı playstation cı yapamadım fırsat bulupta:)
:D benim eşim LOL cü :D beraber oyun oynaması keyifli oluyor ?

Geri