Park Halinde Aracıma vurup kaçmışlar

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun, tampon tamir edilebilir durumda stoptada eğer parça eksiği yoksa çok göze batmıyor gibi duruyor, bu işlemler için kaskonuzu bozdurmayın bence zaten aldı başını gitti rakamlar en ufak kazada size 5-10 bin fazla çıkmaya başlar
Teşekkürler..Aynen öyle yaptıracağım. Saygılar

mturker

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba ilk kez böyle bişey başıma geliyor...Aracım dün eşimde iken sokağa parkediyor, bilinmeyen bi araç tarafından sol arka tarafına vurup kaçmışlar.Eşim bugün sabah farketmiş vurulduğunu..
Ben şehir dışındayım maaalesef...
Çok can sıkıcı bi durum

Kasgosu var aracımın ?

1.Kasgocumu aradım...Konuştuk
2.Eşim e dedim ki dün park ettiğin yere götür aracı polis çağır....
3.Araç benim üzerime ve kasgo benim üzerime,bi sorun olur mu ? nasıl bi yol izlemeliyim ? Yaşayan varmı bu olayı..

Kasgodan sol arka fren lambasını ve arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum...Ekli dosyayı görüntüle 269984Ekli dosyayı görüntüle 269985

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam geçmiş olsun.
Tampona içten bastırın kaynak yaptırın çatlak yeri macun boya Max 1500 tutar.
Stop 2. El letgoda orjinal çok var uyguna alırsınız hiç kaskoyu vs bozdurmayin. Dediğiniz gibi 2023 kabarik çıkar.
Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Honda Civic Fc5 Orjinal Çıkma Sol Stop www.letgo.com/item/honda-civic-fc5-orjinal-kma-sol-stop-iid-1629726736

Honda madness

Son düzenleme:
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam geçmiş olsun.
Tampona içten bastırın kaynak yaptırın çatlak yeri macun boya Max 1500 tutar.
Stop 2. El letgoda orjinal çok var uyguna alırsınız hiç kaskoyu vs bozdurmayin. Dediğiniz gibi 2023 kabarik çıkar.
Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Honda Civic Fc5 Orjinal Çıkma Sol Stop www.letgo.com/item/honda-civic-fc5-orjinal-kma-sol-stop-iid-1629726736

Honda madness
Teşekkürler öyle yapıcam...Fren sol arka lamba aynısı kalacak,zaten o öyleydi aldığımda...

Aracınız
Geçmiş olsun. Kaskonun mini onarımından belli biraz fark vererek o tampon çok rahatlıkla tamir edilir. Ayrıca stop su almıyorsa, kırık yoksa, çok göze batmıyorsa öyle kalabilir. Eğer stop su alıyorsa piyasada çokça bulunabilecek çıkma değerlendirebilirsiniz. Çünkü bu durumda kaskodan dosya açtırmak belki hasarsızlık bozmayıp 1 kademe düşürse de sonraki kasko bedeli ağır olabilir. Yani mini onarım+çıkma stop ücreti sizden çıkar ama kasko bedeli daha ağır olabilir. Ben olsam bu yolu izlerdim.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Sanayi ye sordu akrabalarım iyi bir tampon ustası varmış....1500 tl ye yaparım, hiç bişey belli olmaz, 2 günde araba elinizde demiş...

Sol fren lambasını bi önceki sahibi çatlatmış ,Aracı alırken experde başka kusur çıkmamıştı, Ben yine de reklamcıda şeffaf bant yaptırmıştım...Su gram almıyor..

Kasgoyu bozmadan yola devam ediyorum...

(Ek bilgi Bir söylentiye göre 2023 yılında kasgo fiyatları daha da uçacakmış.)

Son kararı verdim.
Teşekkürler herkese..Saygılar

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Sanayi ye sordu akrabalarım iyi bir tampon ustası varmış....1500 tl ye yaparım, hiç bişey belli olmaz, 2 günde araba elinizde demiş...

Sol fren lambasını bi önceki sahibi çatlatmış ,Aracı alırken experde başka kusur çıkmamıştı, Ben yine de reklamcıda şeffaf bant yaptırmıştım...Su gram almıyor..

Kasgoyu bozmadan yola devam ediyorum...

(Ek bilgi Bir söylentiye göre 2023 yılında kasgo fiyatları daha da uçacakmış.)

Son kararı verdim.
Teşekkürler herkese..Saygılar
GEÇMİŞ OLSUN tamponu tamir yerien 2000 tl ye temiz saglam tampon alıp 2.el değişim yapabilirsiniz hatta biz gecen aY arkadasa 500 tl ye bulduk sadece boyası kotuydu boya yapıldı sıfır gibi taktı.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
H
Arkadaşlar merhaba ilk kez böyle bişey başıma geliyor...Aracım dün eşimde iken sokağa parkediyor, bilinmeyen bi araç tarafından sol arka tarafına vurup kaçmışlar.Eşim bugün sabah farketmiş vurulduğunu..
Ben şehir dışındayım maaalesef...
Çok can sıkıcı bi durum

Kasgosu var aracımın ?

1.Kasgocumu aradım...Konuştuk
2.Eşim e dedim ki dün park ettiğin yere götür aracı polis çağır....
3.Araç benim üzerime ve kasgo benim üzerime,bi sorun olur mu ? nasıl bi yol izlemeliyim ? Yaşayan varmı bu olayı..

Kasgodan sol arka fren lambasını ve arka tamponu değiştirmeyi düşünüyorum...Ekli dosyayı görüntüle 269984Ekli dosyayı görüntüle 269985

Hocam geçmiş olsun. Stopu degismenize bence gerek yok. Far filmi ile üzerinden kaplama yapılabilir. Tampon için de sıcak su dokulerek yumusatilip iç taraftan dışa doğru baskı uygulayarak eski haline getirilmesi sağlanabilir. Sonrası küçük bir kırık ve mini bir onarım. 1500 de tutacağını sanmıyorum. Eliniz yatkinsa uğraşmaya değer.

Aracınız
Civic FC5 2018
Geçmiş olsun bende bir otopark kazası yaşamıştım bu sene başında sol çamurluk göçmüştü kaskodan yaptır diyenler olmuştu ben sanayide bir usta ile görüştüm buna boya gerekmez boya felan sakın düşünme dedi ve 1000 liraya boyasız göçük düzeltme yaptırmıştım. İyiki cebimden yaptırmışım kaskom bu sene 5360tl tuttu demekki iyi kötü kaskoyu deldirseydik. 1000 lira için bu sene kaskom en az 10 bin çıkardı.
Sizde benle aynı düşünüyorsunuz bence doğru olan bu sanayide iyi bir usta ile haledilir

gunesec

Özel Üye
Geçmiş olsun her zaman söylerim araç içi kamera her araca şart ön ve arkaya takıcan kafan rahat olacak araç çalışmadığı zaman da takacaksın powerbank'a tertemiz
Powerbankla kaç saat kayıt yapar acaba? Bataryalı mı yoksa bayaryasız model mi almalı?
Ben de düşünüyorum ama kafamda bir sürü soru, netleştiremedim.

Geri