Park halinde cam patlaması

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda civic fc5 executive aracımı 1ay önce sıfır aldım.Akşam site bahçesine aracımı park ettim sabah bindiğimde sağ ön camın patlak olduğunu gördüm direk servise gittim.kasko var ama senede 1 kez cam hakkı var buna kullanma ön cama bişey olursa bu daha pahalı dediler ve bana 400 lira fiyat verdiler.sitenin kamera kaydını izledim darbe galan yok.müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum bakalım ne çıkacakIMG_5188.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda civic fc5 executive aracımı 1ay önce sıfır aldım.Akşam site bahçesine aracımı park ettim sabah bindiğimde sağ ön camın patlak olduğunu gördüm direk servise gittim.kasko var ama senede 1 kez cam hakkı var buna kullanma ön cama bişey olursa bu daha pahalı dediler ve bana 400 lira fiyat verdiler.sitenin kamera kaydını izledim darbe galan yok.müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum bakalım ne çıkacakEkli dosyayı görüntüle 249222

On cama bir şey olursa Ocakta tekrar değiştiririm deseydiniz boşuna cebinizden para çıkmasın muafiyetsiz biliyorum ben birde kaskoya verin halletsinler.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda civic fc5 executive aracımı 1ay önce sıfır aldım.Akşam site bahçesine aracımı park ettim sabah bindiğimde sağ ön camın patlak olduğunu gördüm direk servise gittim.kasko var ama senede 1 kez cam hakkı var buna kullanma ön cama bişey olursa bu daha pahalı dediler ve bana 400 lira fiyat verdiler.sitenin kamera kaydını izledim darbe galan yok.müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum bakalım ne çıkacakEkli dosyayı görüntüle 249222

Bu durum daha önce de birinde olmuştu hatırladım forumda araştırın konuyu çok eski değildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@ytokmak Geçmiş olsun @Serdar-34 hocam doğru hatırlıyorsun bir arkadaşın daha benzer durum başına gelmişti

Aracınız
Civic FC5 2018
Teşekkürler arkadaşalar müşteri hizmetlerine şikayetim sonucu bayi hemen aradı garanti kapsamında yapılabilmesi için merkeze talep iletildi en kısa zamanda haber verilecek

Aracınız
Aracın kendi kusuru olduğunu düşünüyorum o cam motorları cok bası yapıyor camlara fb7 de panzotlar şişiyor kapatınca hatalı montaj camı kırar

Aracınız
Civic FC5 2018
Geri