Paspas ve bagaj havuzu

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
merhaba,
burası fc5 başlığı altındaki "iç modifikasyonlar" iken neden fb7 kasa civice ait paylaşımlar yapılıyor, anlamıyorum?
bilgi paylaşımı veya başka amaçla herkes her yerde olabilir ancak linke bakıyorum fb7 kasa paspas çıkıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba,
burası fc5 başlığı altındaki "iç modifikasyonlar" iken neden fb7 kasa civice ait paylaşımlar yapılıyor, anlamıyorum?
bilgi paylaşımı veya başka amaçla herkes her yerde olabilir ancak linke bakıyorum fb7 kasa paspas çıkıyor.

Arkadaş hangi forumda olduğunu dikkat etmeden paylaşmış sanırım

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar selamun aleykum , bende yeni araç aldım ama zalim bayi bana pas pas vermedi bunun için paspas önerisi verebilecek var mı honda 2018 sedan exclusive modeli için acil.

Aracınız
Merhaba hayırlı uğurlu olsun bende alamadım paspas LLOCKER marka n11den paspas + bagaj havuzu set olarak aldım ikisi 175 liraydı yüzde 5 sepet indirimi yaptı n11 saolsun 166.25e geldi. Paspaslar 3 d çok hoşuma gitti koku yok yumuşak kauçuk oranı iyi -50 +50sıcaklık aralığı vermiş diyarbakırdayım yazın üst sınırları zorluyor yazın zaten kauçuklaru kaldırırım diye düşünüyorum. Gelelim havuza..bagaj havuzu çok ince dandik çıktı poliüretan yazıyor zaten üstünde bilmiyorum pek ama paspaslarla alakası yok kalite yönünden. He iş görür mü görür kenar derinliği var çocuk arabası koyuyoruz sıvı akıtmalarını önler sonuçta çokta problem değil benim için o yüzden iade etmedim paspasları çok iyi fakat tavsiye ederim.

MX6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri