Pedal box

You tube gördüm bayıldım... gaz pedalına yarım basıyor 4/2 desek motor onu 4/3 algılıyor cihaz üzerinde performans artıyor motor tepkisi artıyor. .. Kırmızı ışıkta 2 hatta 3 kat hızlı kalkiş düşünün. .. bilgisi olan uygulayan... fc kasa izlediklerim. .. saygilar bu arada 2014 civic var bende...

Valla ben de merak ediyorum ama net bilgi edinemedim
Değişik markalar felan var fb7 ye hangisi iyi olur nasıl olur bilmiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fc5 de deniyorlar garanti bozulsa denemezler diye düşünüyorum. Fb7 lerde ne olur onu merak ettim video vs bulamadım. ..

Bi arkadasım bayilik alcakmış illa beni çağırdı gel takalım dedi , denemek için .
Ben kıl adamım bak dedım araba yı bozarsan yenı araba alırsın bana .
Sonunda dayanamadım gittim taktılar yola çıktım sporta aldılar ışıklarda kalkışda öndeki arabanın tepesine çıkıyordum son anda kırdım kurtardım sanki biri arabayı arkadan itiyor inanılmaz bi değişim yaşıyor araba 5. Vitesde deviri düşürüp tekrar pedala dokunuyorum araba sanki 3 de gidiyomuuş gibi param yokdu sökmeyin diyemedim o gün bugundur kafam hala orda kaldı
Arıca servısdede takıyorlar gördüm

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Önceki aracıma bir türlü uyduramadığımız 1 haftalık uğraş sonucu 4 ustanın beceremediği cihaz... bence yazılım vb. Uygulamalardan önce yapılması gerken bir uygulama çok büyük artıları var...

Garanti olayını yaptıran arkadaşlara sordum büyük bir işlem olmadığı için bozmuyor dediler ilk boş zamanımda taktırmayı düşünüyorum.

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu tip uygulamalar delme kesme gibi orjinal parçalara müdahale edilmediği için garantiyi bozmuyor.Soketli tak-çıkart şeklinde uygulanıyor.Siz servise söylemediğiniz sürece ve servise giderken çıkarıp öyle gittiğiniz sürece servisin bundan haberi olmaz.
Uzun vadede araca zarar verirmi derseniz bu konuda kimse net konuşmuyor.Satıcılar tabiikide hiç zararı yok diyecektir.Kimse malım kötü demez.
Şahsi fikrim ise ben bu tür uygulamalara hiç sıcak bakmıyorum.Zaten zararsız bir uygulama olsa üreticiler bu tip sonradan takılan cihazlara gerek duymadan aracın ECU'sü üzerinden gerekli parametreleri girerek bu performansı elde ederlerdi.
Kısaca bu tip uygulamalar uzun vadede araca zarar verir diye düşünüyorum.

Geri