Periyodik Bakım Gecikmesi

Aracınız
Civic FK7 HB 2019
Selamlar,

10 bin bakımı sonrası 24bin küsür kilometreye geldim, bakımı geciktirdiğimden dolayı garantiye sıkıntı yaratırlar mı diye merak ediyorum

İyi günler

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,

10 bin bakımı sonrası 24bin küsür kilometreye geldim, bakımı geciktirdiğimden dolayı garantiye sıkıntı yaratırlar mı diye merak ediyorum

İyi günler
bende 10000 km bakıma götürecem 10800 km de sıkıntı olurmu garanti dışı kalma gibi

10 bin bakıma fazladan 1.500 km yaparak gitmiştim hiç sıkıntı ypmamışlardı. Zaten en fazla 1000-1500 e kadar tolerans tanyoruz demiştiler.
Ancak 20 bin bakıma 24 binde girmek biraz zor. GARANTİ DIŞI bırakırlar... Pandemiden dolayı dahi o kadar fazla olamaz. Belli ki bilerek gidilmemiş. Ama yinede şansınızı deneyin. ya da 30 bin bakımına gidin direk.

Aracınız
Civic FC5 2019
Garanti şartlarında 20%'ye kadar tolerans tanınır. Ekipman kırılmazlık çalışmaları da 20% üzerine yapıldığı için. Bİraz da servis insiyatifinde, bilginize.

Aracınız
Civic FC5 2019
Pandemi nedeniyle 3 ay 2 bin KM tolerans tanimisti Honda Turkiye sure tam terside olabilir yanlis bilgi vermeyeyim yarin mesai saatleri icerisinde Honda Turkiye ile gorusurseniz daha detayli bilgi verir servisle bos yere gorusmeyin sartlari onlarda bilmiyorlar. Bende 10bin bakimina 1 ay gec gitmistim garanti disi kalabilir demisleridi servisler Honda Turkiye sistem kayitli oldugu icin sorun yok biz burdan goruyoruz garantiniz bozulmaz demisti.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hiç problem yok zaten müşteri beklenti içindeler daha önce 22 bin de cem , sonrasında 34 bin de İstanbul da mutluhan da işlemleri yaptırdım .

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Valla beyler problem olmaz diyoruz ama basimiz sıkışıp servisin yolunu tuttu tuttugumuzda adam pc ye bakiyor. Oooo abi gec kalmissin diyor. İslerine geldikleri gibi davraniyorlar bence. Para gelince okey, gidince malesef uzgunuz diyolar. Arabayi bana satarken ballandira ballandira anlatti ucretsiz ilk 10bin bakimini. Anamın hastane isleriyle ugrasirken 1 ay gecti. Kaldı ki km daha 8700. Gittim. Adamlar olmaz abi. Uzgunuz dediler. Bence daha fazla zaman gecirmeden git hocam. Sorarsin birde. Basima bir iş gelirse garantiden çıkarmasınız degilmi 40 50 bin km sonra diye. Garanti derlerse yaptir. Cikti derlerse git disarda yaptir. Nacizane fikrim.

GM 5 Plus cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri