Pert yerine onarim talep etme hakkim var mıdır?

Aracınız
Selam salı günü ciddi bir kaza geçirdim, yetkili servis onarım ve pert durumunun yarı yarıya olduğunu söyledi.
Aracım da airbag açmadı, en ufak uyarı lambası dahi yanmamıştı.motor çalışır durumdaydı denedim.

1 Jant 1 travers 1 taşıyıcı on arka tamponlar, sol ön çamurluk ve arka park sensörleri değişecek.

Marspiyel ve bagaj onarımı yapılıp boyanacak.

Aşağı yukarı durum bu.
Ben şu keşmekeş aracı pert çıkarıp aylarca para almayı beklemek istemiyorum.
Aracım onarilsin ve o şekilde 2 3 yıl daha kullanayım istiyorum.

mturker

Özel Üye
Selam salı günü ciddi bir kaza geçirdim, yetkili servis onarım ve pert durumunun yarı yarıya olduğunu söyledi.
Aracım da airbag açmadı, en ufak uyarı lambası dahi yanmamıştı.motor çalışır durumdaydı denedim.

1 Jant 1 travers 1 taşıyıcı on arka tamponlar, sol ön çamurluk ve arka park sensörleri değişecek.

Marspiyel ve bagaj onarımı yapılıp boyanacak.

Aşağı yukarı durum bu.
Ben şu keşmekeş aracı pert çıkarıp aylarca para almayı beklemek istemiyorum.
Aracım onarilsin ve o şekilde 2 3 yıl daha kullanayım istiyorum.
Merhaba, sizin aracınızın pertlik bı durumu yok gibi fotoğrafta görüldüğü kadarıyla, aracın altını yürümesini bilmiyorum tabi.
Arkan tampon degisim olsa sensörleri sağlamdır ön tampon da değişim olsa fotoda gözüktüğü kadarıyla saglam gibi duruyor tırnakları yada yakın görünüşünü tabi bilmemekle beraber. Alt kartel muhafazada degisicek çamurluk düzeltilip boyanacak. Ayrıca arka kaput logonun oralarda da biseyler mevcut duzelip boyanacak.
Kasko dan yapılsa en Max çıkacağı günümüz fiyatıyla 50 bin . Nesi pert bunun yada nesi yarı yarıya..?

RMX3263 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri