Petlas Imperium PT515

Aracınız
Civic FB7 2013
Fabrikadan üzerinde Conti premium contact 2 gelmişti evet sert ve sesli bir lastik fakat premium contact 5 kesinlikle geliştirilmiş daha sessiz ve ıslak performansı güzel. En yumuşak ve sessiz olan michelin fakat çok yumuşak olduğu için türkiye yollarında balon yapma şikayetini çok duydum.Ben cpc5'leri geçen sene 220'ye almıştım bayiden.

Aracınız
Bende ayni fikirdeyim premium contact 2 sesli bir lastik. Premium contact 5 ise sessiz bir lastik. Markaya gore degilde modele gore degerlendirmek lazım.

Aracınız
Fabrikadan üzerinde Conti premium contact 2 gelmişti evet sert ve sesli bir lastik fakat premium contact 5 kesinlikle geliştirilmiş daha sessiz ve ıslak performansı güzel. En yumuşak ve sessiz olan michelin fakat çok yumuşak olduğu için türkiye yollarında balon yapma şikayetini çok duydum.Ben cpc5'leri geçen sene 220'ye almıştım bayiden.

Hocam senelik 30-40 bin km yapıyorum cpc5 iş çözer mi balon yapar mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam senelik 30-40 bin km yapıyorum cpc5 iş çözer mi balon yapar mı?

cpc5'i 36 bin km'dir kullanıyorum çok bozuk köy yollarında da kullandım sıkıntı yaşamadım, işini görür her türlü.Değiştirme zamanı geldiğinde tekrar aynı lastiği alacağım.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
GOOD YEAR EFFİCİENT GRİP PERFORMANCE ( 4 KANALLI OLACAK ) 35 bin km dir kullanıyorum özellikle ıslak performansı çok iyi ben çok memnunum bidaki değiştirmeme yine alabilirim tanesini 165 e almıştım şuan 230 civarı diye biliyorum
Bende kullanıyorum. Dediğiniz gibi ıslak zemin çok iyi ancak kuru zemin fren performansı çok kötü.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Michelin primacy 3 kullaniyorum eski arac la 30bin km de gayet dişi var. Yumusak rahat bi lastik.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar aracıma çıkma 2016 petlas lastik taktım başta şüpeli yaklaştım petlas vs Bilmediğimiz markalar diye lastikleri taktıktan sonra fazlasıyla ses gelmeye başladı fabrika çıkışlı lastikleriyle gittiğim geldiğim yolda ses çıkmazdı şimdi küçük bir taşa bile ses geliyor bu lastiği kullanan var mı aracında? Ben biraz daha konforlu bir lastik arıyordum kendi arkadaşım olduğundan taktırdım az ses yapar dedi ama eski civici özledim diyebilirim lastik konusunda konforlu diyebileciğiniz marka model var mı görüşlerinizi bekliyorum İstanbulda yaşıyorum malum fazla kış olmuyo olduğu zamanda dışarı çıkmıyorum 4 mevsim konforlu ve yol sesi almayan bildiğini kullandığınız tecrüne ettiğiniz lastik varmıdır, iyi günler.
03355c775d9a8491da07378a371ab302.jpg
e8bcd0788f2e9aa1b87089ae155ca07a.jpg

Petlas alınırmı akıl var mantık var

SM-J200F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

speed

0
Aracım fb7 16inç üstünde conti contack 2 var yaz laztiği yine yaz lastiği alacağım ama okuduklarımdan kafam yine iyice karıştı . İstediğin yoltutan sessiz bir lastik ...

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dunlop spfm 800 bi arastirin derim. Lastikcim onermisti alip kullanma şansım olmadi ama f/p ve etiket degerleri acisindan oldukca iyi lastik.

Geri