Piano Black Detaylar ! AFM 316 !!!

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Stop çerçevesini nereden temin ettiniz? Bende yaptırmayı düşünüyorum hatta civic yazısını söküp onuda siyaha boyamayı düşünüyorum sprey boya ile

Aracınız
Civic FB7 2016
Kaput panjur arası parçayı da piano Black yapmalısınız hocam uyum şahane olur , maşallah bu arada

Aracınız
Civic FC5 2018
konu dışı bi soru sorayım. ilk fotoğrafın çekildiği gün betonarme duvarda karotla su tahliye için delik açılmış. bu süre zarfında 2 kış geçirdiniz, açılan deliklerden su tahliye oldumu? bu işi sonradan yapılan ve su tahliyesinde başarılı olan pek göremedim

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
konu dışı bi soru sorayım. ilk fotoğrafın çekildiği gün betonarme duvarda karotla su tahliye için delik açılmış. bu süre zarfında 2 kış geçirdiniz, açılan deliklerden su tahliye oldumu? bu işi sonradan yapılan ve su tahliyesinde başarılı olan pek göremedim
Hocam karotla delmeden ziyade perde beton yapılırken kalıpta kullanılan kelebek tijlerinin boşluğu gibi geldi bana.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Benzer dokunuşlar benim aracımda da var. Sana tavsiyem çamurluktaki lambayıda bi reklamcıda piano black folyo ile kaplat ben yaptırdım çok hoş durdu. Tabi mevcut ampulu daha güçlü turuncu led işe değiştirdim ışık kaybı olmamasından dolayı. Arka civic yazısını siyah yazı ile değiştiripmarka logo üzerine de siyah logo kaplatmayı düşünüyorum. Aracı tamamen siyah ve beyaz üzerine tasarlıyorm 3.renk olsun istemiyorum araçta bu yüzden ön arka kırmızı logolar hoş durmadığı kanaatindeyim. Tabi araç siyah olsaydı güzel durabilir di. Şahsi fikrim bu şekilde.

Aracınız
Civic FC5 2020
Benzer dokunuşlar benim aracımda da var. Sana tavsiyem çamurluktaki lambayıda bi reklamcıda piano black folyo ile kaplat ben yaptırdım çok hoş durdu. Tabi mevcut ampulu daha güçlü turuncu led işe değiştirdim ışık kaybı olmamasından dolayı. Arka civic yazısını siyah yazı ile değiştiripmarka logo üzerine de siyah logo kaplatmayı düşünüyorum. Aracı tamamen siyah ve beyaz üzerine tasarlıyorm 3.renk olsun istemiyorum araçta bu yüzden ön arka kırmızı logolar hoş durmadığı kanaatindeyim. Tabi araç siyah olsaydı güzel durabilir di. Şahsi fikrim bu şekilde.
Logo ve Civic yazısını bende siyah yapacağım. Sökmeden ve folyo ile kaplamadan daha pratik bir şekilde plastidip ile boyayacağım. Size de tavsiye ederim.
Aşağıdaki videoda uygulama şekli mevcut.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Logo ve Civic yazısını bende siyah yapacağım. Sökmeden ve folyo ile kaplamadan daha pratik bir şekilde plastidip ile boyayacağım. Size de tavsiye ederim.
Aşağıdaki videoda uygulama şekli mevcut.
Ben her ikisini de dışarıdan siyah renk aldım üzerine kaplama yapacağım daha doğrusu logoyu kaplama yapacağım yazıyı yeni aldım diğerini söküp yeni yazıyı yapıştıracağım sanırım olta misinasi ile kolayca sökülebilir

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben her ikisini de dışarıdan siyah renk aldım üzerine kaplama yapacağım daha doğrusu logoyu kaplama yapacağım yazıyı yeni aldım diğerini söküp yeni yazıyı yapıştıracağım sanırım olta misinasi ile kolayca sökülebilir
Evet misina ile söküyorlar genelde. Bana plastidip ile boyamak daha kolay geldi.

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
Bu iki ürünü uygulayacağım.

Ekli dosyalar

• images (11).jpeg
    images (11).jpeg
    5.4 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20220323-164459_AliExpress.jpg
    Screenshot_20220323-164459_AliExpress.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 15