Civic FC5 Piano black detaylar

Aracınız
Civic FC5 2018
benim kapı kolları, cam çıtaları ve kapı direkleri piyano black kaplama. ızgara piano black, sis etrafı ve kaşları ve yan kapı çıtaları da piano black
araç füme, gri değil ama benzer bir görüntü elde edersin sanırım

Ekli dosyalar

• IMG_7582.jpg
    IMG_7582.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 279
  • IMG_7581.jpg
    IMG_7581.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 280
benim kapı kolları, cam çıtaları ve kapı direkleri piyano black kaplama. ızgara piano black, sis etrafı ve kaşları ve yan kapı çıtaları da piano black
Eyvallah sagolasin yakismis allah kaza bela vermesin insallah.Büyük ihtimal piano black isine girecegim :)

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019

Üstadım selamlar ;

Araçta kullandığınız body kit modeli tam olarak ne diye geçiyor ? Turbo dedikleri bu mu ? Çok yakışmış ! Fikir olarak soracağım ön ve arka tampondaki yan ekleri de Piano Black olsa sizce nasıl durur ?

Aracınız
Civic FC5 2018
Üstadım selamlar ;

Araçta kullandığınız body kit modeli tam olarak ne diye geçiyor ? Turbo dedikleri bu mu ? Çok yakışmış ! Fikir olarak soracağım ön ve arka tampondaki yan ekleri de Piano Black olsa sizce nasıl durur ?
Turbo dedikleri benzer ama bu değil. bunun belli bir adı yok. tampon eklerini, difüzor ve egzosları, tampon altı kanatları, bagaj spoilerı vs hepsini kendim ayrı ayrı bütünleyip taktırdım. Tabi beğenen de var beğenmeyen de...
O ekler siyah bence kötü dururdu, çok göze batardı sanki

Geri