Premium Paket

Aracınız
Civic FC5 2020
Değiştirmek mantıklı mı sizce? Rezistansa zarar gelme ihtimali yüksek midir?

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Flime ve yapan kişiye bağlı hocam ben kurumuş can flimi adi bir marka birşey yaklaşıp 10 yıldır üzerinde duran flimi zararsız söktü yenisini tekrardan yaptı hava bırakmadan ayrıcada reziztans hala çalışıyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Cam filmini yaptırdım ancak arka camda hava kabarcıkları oluştu. Yapan yer aracın 3 hafta güneşte kalması gerektiğini söyledi. Böylelikle kabarcıkların gideceğini ifade etti ancak pek emin olamadım. 3 hafta beklemek gerekir mi? Değişim yapılması durumunda 3 hafta beklemek cam filmini çıkartırken sorun olur mu? Rezistansa zarar verir mi? Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba ?

Kabarcıklar biraz gitsede gene iz olarak kalacaktır. Bu sebeple yeniden sökülerek çekilmeli. Benim araçta arka cam 2 kere söküldü daha önce. İlki solmuştu, ıkincisi Ankarada bir ara yasaktan dolayıydı. Şuan 3. çekili ve 3 yıl oldu bunada. Yani yapan, söken kişinin ustalığına kalmış. Şuan bütün resistans çizgileri çalışıyor bende. Olmazsa başka iyi bir yere gidin.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Kabarcıklar biraz gitsede gene iz olarak kalacaktır. Bu sebeple yeniden sökülerek çekilmeli. Benim araçta arka cam 2 kere söküldü daha önce. İlki solmuştu, ıkincisi Ankarada bir ara yasaktan dolayıydı. Şuan 3. çekili ve 3 yıl oldu bunada. Yani yapan, söken kişinin ustalığına kalmış. Şuan bütün resistans çizgileri çalışıyor bende. Olmazsa başka iyi bir yere gidin.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Uygulamada böyle bir hatayla karşılaşınca söktürme konusunda tereddütte kaldım açıkçası. Bizim aracın arkamı camının yapısı özellikle içeriden uygulama konusunda çok sıkıntı yaratıyor. Söktürüp tekrar yaptırınca da aynı durumla karşılaşır mıyım bilmiyorum. Başka bi yere gidip bunun için ekstra bir ödeme yapmak da mantıklı gelmiyor.

gunesec

Özel Üye
Cam filmini yaptırdım ancak arka camda hava kabarcıkları oluştu. Yapan yer aracın 3 hafta güneşte kalması gerektiğini söyledi. Böylelikle kabarcıkların gideceğini ifade etti ancak pek emin olamadım. 3 hafta beklemek gerekir mi? Değişim yapılması durumunda 3 hafta beklemek cam filmini çıkartırken sorun olur mu? Rezistansa zarar verir mi? Böyle bir durum yaşayan oldu mu acaba ?

Merhaba,
Aracı ilk aldığımda ben de ray ban cam filmi yaptırmıştım. Dedikleri gibi bir hafta içinde kabarcıklar gitti. Gayet memnunum.

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Cam filmini serviste de gösterdim. Sökülmesi gerektiğini ancak rezistans konusunda kimsenin garanti veremeyeceğini söylediler. O yüzden biraz tereddütteyim. Serviste Williams ürünlerini uyguladıklarını seramik kaplama, kaput filmi ve cam filmi paket olarak yaptıklarını söyledi. Kendi uygulamalarında bu tip sorunlar olmadığını söylediler.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Cam filmini serviste de gösterdim. Sökülmesi gerektiğini ancak rezistans konusunda kimsenin garanti veremeyeceğini söylediler. O yüzden biraz tereddütteyim. Serviste Williams ürünlerini uyguladıklarını seramik kaplama, kaput filmi ve cam filmi paket olarak yaptıklarını söyledi. Kendi uygulamalarında bu tip sorunlar olmadığını söylediler.

Arka cam filmi el becerisi gerektirir sökerken bulunduğun bölgede buharlı oto yıkama yapan varsa buhar tabancasıyla kolay sökülüyor yada daha önce biri yazmıştı dışarıdan arka cama ısı uygulayacaksın filmi yumuşatıp sökeceksin ama bunları kendin yapmayı deneme derim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri