Renk konusunda yardım

12a243979a522df945d522d46a1727ad.jpg

Mavi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2005
Gümüş gri nasıl sizce? Gümüş 2005im var hiç sevmiyorum rengini. Lakin; fc5lere bakıyorum Füme ilgimi çekiyordu seviyordum duruşunu falan kaslı geliyordu. Gümüşünü görünce gözümü alamadım. Beyaz, beyaz eşya gibi. Siyah film beyaz araba dikkatimi çekmiyor. Siyahla uğraşacak bi şöförüm yok. Mavi kadar renkli bi insan olmadığım için beni sarmıyor. Bordo fena değil ama fc5in arka stoplarıyla bütünleşince araba çizgilerini özelliklede kaslarını öldürüyor. Gümüş gri basit gibi ama duruşu hatları beni aldı anlamadım. Gerçek canlı olarak görenler yardımcı olabilir mi?

Aracınız
Civic ES7 2005
Gümüş gri nasıl sizce? Gümüş 2005im var hiç sevmiyorum rengini. Lakin; fc5lere bakıyorum Füme ilgimi çekiyordu seviyordum duruşunu falan kaslı geliyordu. Gümüşünü görünce gözümü alamadım. Beyaz, beyaz eşya gibi. Siyah film beyaz araba dikkatimi çekmiyor. Siyahla uğraşacak bi şöförüm yok. Mavi kadar renkli bi insan olmadığım için beni sarmıyor. Bordo fena değil ama fc5in arka stoplarıyla bütünleşince araba çizgilerini özelliklede kaslarını öldürüyor. Gümüş gri basit gibi ama duruşu hatları beni aldı anlamadım. Gerçek canlı olarak görenler yardımcı olabilir mi?
050771DA-59FA-4ED7-9E65-5A3B0A84D5D8.png1EF33C3E-8029-4728-B927-83FACC2112DF.png

Aracınız
Gümüş grinin en büyük handikapı, bir parçası boyandığı zaman çok bariz belli etmesi. Ne kadar renk koduyla da boya atılsa vernik farkından ton tutmuyor. Bu konu da kırmızı da tehlikeli renk.
Siyah astram vardı. Keyifle kullandım. Elinizden bez eksik olmamalı ama

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Renk başta zevk meselesidir. Onun için çok kasmaya gerek yok.
> Gümüş renklerde boya tuturmak zordur.
> Kırmızı güneşe gelmez.
> Siyah kiri ve kılcal çizikleri hemen gösterir.
> Beyaz Honda için en çok sevilen renktir. Kenar çizgilerini net gösterir.
> Liste uzar gider.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2005
Renk başta zevk meselesidir. Onun için çok kasmaya gerek yok.
> Gümüş renklerde boya tuturmak zordur.
> Kırmızı güneşe gelmez.
> Siyah kiri ve kılcal çizikleri hemen gösterir.
> Beyaz Honda için en çok sevilen renktir. Kenar çizgilerini net gösterir.
> Liste uzar gider.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Füme için ne dersiniz

Geri