Civic ES7 Restore motor onarıcı kullanan varmı?

Aracınız
IMG_5896.JPG

Arkadaşlar bu ürün hakkında epey yorum okudum yüksek km olan araçta ve yağ eksiktme yapan araçlarda piston gömlek arasını doldurduğu eksiltmeyi azalttığı kompresyonu arttırıp yakıt tüketimini azalttığı belirtiliyor..

Kullananınız bileniniz varmıdır sipariş ettim kullanmayı düşünüyorum. (Vtec 2 için)

Ürün hakkında en çok yorum hepsiburada sitesinde mevcut.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İçinde zeki moleküller mi var ki gidip piston gömlek arasını tıkayacak? Ben söyleyeyim neresi boşsa gidip oraya dolacak bu melet, sonra yağlamanız azalacak ve bir süre sonra yeterince yağlanamayan motor sizlere ömür ;)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
İçinde zeki moleküller mi var ki gidip piston gömlek arasını tıkayacak? Ben söyleyeyim neresi boşsa gidip oraya dolacak bu melet, sonra yağlamanız azalacak ve bir süre sonra yeterince yağlanamayan motor sizlere ömür ;)
Para tuzagi bunlar. Metal dayanamamis erimis bu mu katman olusturacak :LOL:

Aracınız
Civic FC5 2017
Ekli dosyayı görüntüle 259320

Arkadaşlar bu ürün hakkında epey yorum okudum yüksek km olan araçta ve yağ eksiktme yapan araçlarda piston gömlek arasını doldurduğu eksiltmeyi azalttığı kompresyonu arttırıp yakıt tüketimini azalttığı belirtiliyor..

Kullananınız bileniniz varmıdır sipariş ettim kullanmayı düşünüyorum. (Vtec 2 için)

Ürün hakkında en çok yorum hepsiburada sitesinde mevcut.

Kesınlıkle öle bişi yapma eger aracını cok sevıyorsan yag bakımlarını erken yaptır. Bu daha uzun ömürlü olur ve yakıtı iyi yerden al her zaman

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Gömlek piston arasını tıkıyor derken bu videodaki işlemi yapıyor gömlekteki hasarlı gözle görülemeyecek yeri onarıyor olarak gösteriyor.

400 ml olan bir sıvı nasıl motoru yiyebilir üzerine 3.1 litre yağ karışacak ki motor zaten yeni olsa eksiltme yapmasa denemeyi düşünmezdim.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Gömlek piston arasını tıkıyor derken bu videodaki işlemi yapıyor gömlekteki hasarlı gözle görülemeyecek yeri onarıyor olarak gösteriyor.

400 ml olan bir sıvı nasıl motoru yiyebilir üzerine 3.1 litre yağ karışacak ki motor zaten yeni olsa eksiltme yapmasa denemeyi düşünmezdim.

Hocam bu tarz eklemeler bence en son kullanılmalıdır. Ciddi yağ azalması olması gerek. Birden farklı yağ kullandık azalmayı bir türlü önleyemedik. 10w40 -10w60 gibi. Her hangi bir yerden yağ sızdırmıyorsa, kompresyon testinden değerler farklı ise kullanılır. Bundan sonrası takip edilir. Artık gittiği yere kadar. Anladığım kadarıyla segmanlar ile blok arasındaki boşlukları kapatıp kaçakları önlüyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri