Civic FK7 Rölantide Titreme

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Arkadaşlar araç 19.000km de 1.5 182 Fk7.
Biraz yol gittikten sonra kırmızı ışıklarda beklerken D modunda, inanılmaz bir titreme oluyor. Benzer durum yaşayan var mı ya da neden kaynaklanıyor olabilir?

Ad Soyad
Burhan Duymuş
Aracınız
Civic FC5 2021
Eski konuya yazmış olacağım ancak aynı durumu yaşarken yeni konu açmak istemedim.
2021 model ex+ vtec turbo aracım var. 31 bin km'de. Bende de bazen D konumunda bekleme yaparken devir çok düşüyor ve araç hafiften titremeye başlıyor. Klima açıkken bu durum meydana gelmiyor. Bir önceki mesajda söylendiği şekilde normal diye düşünüyorum ama açıkçası beni rahatsız etmeye başladı. 2 bakımdır servise söyledim ancak aracın rölantiyi otomatik ayarladığını ve normal olduğunu söylediler. Titreşimde artış meydana gelirse ne yapacağım bilmiyorum.
Bunun dışında sanki araç soğuk çalıştırma esnasında daha fazla sallanmaya başladı. İlk çalıştırma esnasındaki hareketten bahsediyorum. Sizlerin araçlarında ilk çalıştırma esnasında aracın içinden hissedilecek şekilde bir sallanma hissediyor musunuz?

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Titreme mesela belli zamanlarda böyle olabiliyor sürüş ve çekiş de herhangi bir sorun yok HONDA ikiler yola devam dedi Honda mutluhan bulamadı ama kime sordum ise sıkıntı yok dedi farklı bir çözüm bulursanız paylaşın lütfen

Geri