Civic FC5 RS jant lastik

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bence güzel olur :) Profildeki 2 araç( Rs ve Sport plus) da bizim ve ikisinde de 235 lastik var, Rs olan 18”:

Eksi yanları:
- çok az da olsa yakıt tüketimi artabilir, tabii bunda genişliğin yanında lastik modeli de önemli
- eğer fiyat konusunda aşırı bir hassasiyet varsa bu lastikler biraz daha pahalı

Artı yanları:
- belirgin daha iyi yol tutuş, yine lastiğe dikkat etmek lazım
- daha iyi ve stabil frenleme

akif

0
Aracınız
Daha önce konuşulmuştu hocam 235 45 17 lastiklerle yakıt tüketimi bir tık artıyor, performans bir tık düşüyor bunların yanında yol tutuş artıyor yaz mevsimi için. Kışlık lastik kullanım için lastiğin yere basan taban kısmı ne kadar dar olursa o kadar iyi deniyor.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2020
Son olarak ben bu 17 (235 45 17) jantları takarsam bana eksi yanları ne olur. Ekli dosyayı görüntüle 262832

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben taktım kullanıyorum. Açık söyleyeyim güç ve çekişte hiç sorun yaşamadım. Alırken 17 rs jantım vardı fk7 jantı ile takas yaptım. Sakin kullanımda 6.7 bi tık üstü 7.1 ile kullanıyorum. Para kısmına karışamam ama şunu söyleyebilirim bir kere zehirlendiysen kesin alırsın emin ol :))

Aracınız
Civic FC5 2020
Aklımdan hiç çıkmıyor ki zaten alacam bu gidişle

Araca bi zararı olur mu peki konfor ve yakıt tan başka ?
Ben taktım kullanıyorum. Açık söyleyeyim güç ve çekişte hiç sorun yaşamadım. Alırken 17 rs jantım vardı fk7 jantı ile takas yaptım. Sakin kullanımda 6.7 bi tık üstü 7.1 ile kullanıyorum. Para kısmına karışamam ama şunu söyleyebilirim bir kere zehirlendiysen kesin alırsın emin ol :))

akif

0
Aracınız
Hocam bendeki jant lastik ederi nedir sizce ?
2020 eco elegance 10 bin kullandım jant lastik satmak istiyorum

Jant aldıktan sonra takip etmeyi bıraktım hocam ama makyajlı elegance jant lastik takımlarına 3.000-4.000 tl gibi fiyatlar yazılıyordu pek fazla da yoktu zaten o aralar, şu an nasıl hiç bilmiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
2500 e sıfır jant çok jant lastik satmayı düşünüyorum
Jant aldıktan sonra takip etmeyi bıraktım hocam ama makyajlı elegance jant lastik takımlarına 3.000-4.000 tl gibi fiyatlar yazılıyordu pek fazla da yoktu zaten o aralar, şu an nasıl hiç bilmiyorum.

akif

0
Aracınız
2500 e sıfır jant çok jant lastik satmayı düşünüyorum

Sahibinden ve forum alım satım bölümünden birer ilan açın hocam belki arayan birileri vardir özellikle kışlık lastik takmak için almak isteyenler olabilir bu dönem. Hızlı satmak istiyor sanız uygun bir fiyat belirleyin ya da acelem yok diyor sanız biraz daha üst sınırdan fiyat yazar sınız.

Geri