Sağ dikiz çatladı

Cümleten hayırlı günler. Dün akşam aracıma benzin alırken aracın biri geri geri gelip sağ dikiz aynasına vurdu ve çatladı motoru felan çalışıyor herhangi bi aksama yok servise gitsem komplemi değiştirirler yoksa bişeyler yapılabilirmi yardımlarınızı bekliyorum ve çok acil yarın çarpan kişiyle servise gideceğiz kaça maal olur bilemiyorum kaskomda yok karşı tarafında sıkıntıları var en masrafsız şekilde kurtarmaya bakıyoruz. çok şükür ki ufaktan atlattık Allah beterinden saklasın aracım 2016 fb7 . Tecrübesi ve bilgisi olanların yardımını bekliyorum şimdiden sağolun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

5aaaea66c0468523c6577220abd94d74.jpg

Aliexpress uzerinden siparis verebilirsiniz.

ZUK Brank Yeni Dış Yan Dikiz Aynası Kapağı Konut Shell Için HONDA CIVIC 2012 2013 2014 2015 FB2 Taban Rengi Ile Lamba tipi
http://s.aliexpress.com/NZnUR7JZ?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sağolun hocam bi yarın gideyim servise bakalım ne dicek fotoğrafı akşam çekmiştim tam belli değil aynayı tutan siyah yeride çatladı onun için ne yapabilirim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geçmiş olsun,
Komple ayna 78 $ serviste komple değişim diyecek fiyata bakarsınız ona göre değerlendirirsiniz,

https://www.aliexpress.com/store/pr...A-CIVIC-FB2-FB3-2012/3211034_32840205604.html

Sağolun hocam serviste tanıdık biri bulduk aradım fotoğrafları attım yarın bi bakıcak parçalar varsa sadece dış yüzeyini değiştircekler yoksa bakıcaz bi çaresine

Serviste her parcayi ayri ayri alabiliyorsunuz ancak fiyat biraz tuzlu olur. Ben honda cikmacidan almistim. Disaridan alirsaniz aklinizda olsun. Ikitelli, bostanci, ostim de bulunuyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

bir ustte yazilan mesajima cevap olarak yazdiysaniz, ben yan sanayi almadim. Kazali aracin aynasini alip takmistim.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Serviste aynayı söküp içerden yama yaptılar üstünede boya şimdilik bi sıkıntı yok gibi duruyor ama inşallah sonradan bi sıkıntı çıkarmaz tazyik vb şeyler bi sorun çıkarırmı diye sorduğumda hiç bi farkının olmadığını bişey olursa gelmemi söylediler bakalım 150 liraya hallettik bunada şükür Allah beterinden saklasın cümletem Allah tekerinize taş değdirmesin hayırlı günler dostlarım :)

Geri