Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
565917fb223a46cf7b445bea4beace61.jpg
f0f04093ed0c5fd0aa020660789476ff.jpg
819e99e33d5670bfd8dac858fe5ce3d5.jpg

Şimdi bana dönüş yaptılar dış etkenmiş sorun dış etken ne oluyor dediğimde kendileri hariç herşey dış etken arkadaşlar Allah bu Honda'nın belasını versin para verip alıyorsun garantisi var sözde plastik akşam garanti dışı oluşan sorun dış etken bunlar yolu tutturmuş

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Selam arkadaşlar. 5 temmuz 2017 çıkışlı bordo elegance eco at aracım var.
Bende problem yok ama endişeleniyorum açıkçası. Amerikan forumlarında da (civicx) aynı problemlerden bahsediliyor. Hatta anket yapmışlar ve %55 problem yok, %45 problem var çıkmış.
Çok hızlı gidince aerodinamik yapısı yüzünden göçük olabilir, yıkama yüzünden göçük olabilir gibi teoriler üretmişler. Anlayacağınız Honda USA'de pek sallamamış bu durumu.

Sizden ricam göçük problemi olan arkadaşlar araçlarını ne zaman aldıklarını, rs mi, hb mi, sedan mı v.s olduğunu söylemeleri ve aracın rengini de söylemeleri.

teşekkürler.

Aracınız
DONANIM HABER FC5 TE de var aynı troller konu başında biri 15 araçta var diyor..dh ta 50 araç var deniliyor 1 video var adam dert anlatıyor sorunun olduğu bölgeyi çekip göstermiyor..Varsa arkadaşlar ayaklanın...Sonuçta eniştem den ALDIM HABERİ modunda yayılıyor troller amaçlarına ulaştılar mersedes in audi nin emisyon haberleri gölgelendi..

zevra

0
arkadaşlar ben heralde fc5 almaktan vazgeçtim bu göçükler ciddi sorun arabalar elde kalır allah etmesin. herkeste te var arkadaşlar malesef bu sorun

Aracınız
Yarın 23.07.2017(yarın) de aracımı alacağım,ama bu göçuk haberlerinden sonra tüm yeni araç mutluluğum,yerini endişeye bıraktı...
Çok üzücü bir durum...
Gelişmeleri yarın yazarım...

Bir arkadas bahsetmisti, bana cok mantikli geldi. Sasi uzadigi icin bir teknik hatadan dolayi arac oturdukca gocukler cikiyor. Uzucu bir durum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yarın 23.07.2017(yarın) de aracımı alacağım,ama bu göçuk haberlerinden sonra tüm yeni araç mutluluğum,yerini endişeye bıraktı...
Çok üzücü bir durum...
Gelişmeleri yarın yazarım...

Dostum cayma hakkın var arabayı teslim alıpta başına bela alma. Cayma hakkını kullan vazgeç.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hb al dostum rahat et sadece çok yol sesi alıyo ben fb7 kullanıyodum bu kadar yol sesi yoktu sedan aynı mı bilmiyorum onun haricinde mükemmel

Geri