Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ahmet328
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sağ kelebek cam ile tavan arasındaki çökük

• Fc5 kasa Göçük var

Oy: 15 33.3%
  • Fc5 kasa Göçük yok

Oy: 21 46.7%
  • Rs veya Hb kasa göçük var

Oy: 2 4.4%
  • Rs veya Hb kasa göçük yok

Oy: 7 15.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Aracınız
Kimsenin başına böyle bir şey gelsin istemem sadece şunu düşünün 105.800 TL verip 0 Km araba alıyorsunuz ve aldığınız arabanın
- Sürücü kapısının üst çerçeveden parmak girecek kadar açıklık var. çözüm olarak fabrikadan böyle çıkmış yapılacak birşey yok deniyor
- Sağ kapıların birisi yarım cm aşşada biri yukarıda fabrikanın hatası olduğu söyleniyor
- C sütunu güneşi görünce yamulup kalıyor
- Multimedya sistemde Android bağlantı var ama Android bağlantının Türkiyede kullanılamadığını ama diğer ülkelerde kullanılabildiğini söylüyorlar
- Multimedya sistem dokunmatik ekran 3. ay bozuldu açıklaması sıcaklardan oluyor (benim klimalı garajım yok sizde var mı ? ) ekranı değiştirdiler ama tekrar yaz gelecek
-

evet beyler bu kadar para verip başınıza bunların geldiğini 1 dakikalığına kendinizin yaşadığınızı düşünün . hem fabrikanın hatası olduğunu söylüyor servis hem çözemiyorlar
ve düşündükten sonra da fikriniz değişmiyorsa söylenecek çok güzel bir atasözü aklıma geliyor " el elin eşeğini türkü söyleyerek ararmış "

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Kimsenin başına böyle bir şey gelsin istemem sadece şunu düşünün 105.800 TL verip 0 Km araba alıyorsunuz ve aldığınız arabanın
- Sürücü kapısının üst çerçeveden parmak girecek kadar açıklık var. çözüm olarak fabrikadan böyle çıkmış yapılacak birşey yok deniyor
- Sağ kapıların birisi yarım cm aşşada biri yukarıda fabrikanın hatası olduğu söyleniyor
- C sütunu güneşi görünce yamulup kalıyor
- Multimedya sistemde Android bağlantı var ama Android bağlantının Türkiyede kullanılamadığını ama diğer ülkelerde kullanılabildiğini söylüyorlar
- Multimedya sistem dokunmatik ekran 3. ay bozuldu açıklaması sıcaklardan oluyor (benim klimalı garajım yok sizde var mı ? ) ekranı değiştirdiler ama tekrar yaz gelecek
-

evet beyler bu kadar para verip başınıza bunların geldiğini 1 dakikalığına kendinizin yaşadığınızı düşünün . hem fabrikanın hatası olduğunu söylüyor servis hem çözemiyorlar
ve düşündükten sonra da fikriniz değişmiyorsa söylenecek çok güzel bir atasözü aklıma geliyor " el elin eşeğini türkü söyleyerek ararmış "
Değerli hocam bizden ne yapmamızı bekliyorsun anlamış değiliz. Önerin varsa yaz diyorum daha kendin bir girişimde bulunarak mahkemeye vermemişsin buradan el elin eşeği muhabbeti yapıyorsun. Sen hiç forumu okudun mu bu aracı alırken. Mesela honda sense diye bir şeyden haberin var mı? 100 küsür bin para verdim diyorsun. Neyse devamını yazmayacağım.

Özetle katkınız olacaksa yazın yoksa okumadığınız şeyler hakkında yorum yapmayın veya sorun cevap verilsin.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Maksu Honda dan hisse senedi mi aldın ... sen daha benim yazdıklarımdan birşey anlamadıysan yapcak birsey kalmamış senin için. Amaç mağdurlarla birlik olup dikkat çekmek hakkımızı alabilmek

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ayrıca benim şkayette bulunmadığı mı nerden biliyorsun rüyaya mı yattın. Benim 6 farklı kuruma başvurum var

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu forumda olan herkes göçük olayindan haberdar. Bana da kalkip mesajim niye siliniyor birileri size baski mi yapiyor diye mesaj atmissiniz yani bunlar cok gülünç şeyler. Size yapilan uyari mevcut konu varken konu kirliligi yaratmamaniz. Diyeceginiz bir sey varsa buradan yazin. Ayrica uslubunuza da dikkat edin ruyaya yatmalar falan. Madem 6 farkli kuruma basvuru yaptiniz sonucunu bekleyin, burasi bilgi paylasim platformu anayasa mahkemesi degil.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

NoFeaR

BYD
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Diğer Markalar
[MENTION=7344]Heimdal[/MENTION] Öncelikle şunu belirteyim lütfen yorumlarınız da saygı çerçevesinin dışına çıkmayın!
Probleminizi forum kuralları dahilinde saygı çerçevesin de paylaşmanıza kimsenin itiraz ettiği yok, forum yönetiminin Honda Türkiye veya her hangi bir kuruluşla alakası yok, bizler de sizin gibi bir Honda kullanıcısıyız. Bu yüzden lütfen insanları bir kuruluşla ilişkilendirmekten vazgeçin.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar ben arabayı sattım kurtuldum. Bir daha tövbe honda almam uzağından yakınından bir daha geçmem.

Umarım bu duyguyu sizde yaşarsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar gerekli cevabı yazmışlar, olayı başka noktaya taşımamak için cevap yazmayacağım. Tek cevabım konuyu başından beri okumanız.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
100.000 TL veripte ne alacaksiniz cok merak ediyorum. Bana biri ciksin 2017 otomatik vites 100.000 TL'ye alinacak araclari soylesin. Tamam bizimde memnun olmadigimiz eksik gordugumuz noktalar var. Bu eksiklikler tamamlandigi zaman bu araca Honda 100.000 istemez bunu da herkes cok iyi biliyor.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Aracınız
Kayhanbozkus 2006 model atmosferik motor 100 kmde 9.2 tüketim reel de 11 litre ediyor test edildi buna ne diyecen

Geri