Sanroof tan gelen ses

Seyir halindeyken arac esnedigi zaman sanroof kapali vaziyetteyken gicirti seklinde ses geliyor.sesi bi turlu kesemedim baska basina gelen varmi veya sıkıntıyı cozen.

GT-I9300 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet benzer sorun bende de oldu. Özellikle açma kapamada o sürtme gıcırtı sesi daha fazlaydı. 30.000 bakımında şikayetimi ilettim ve öncelikle kızağı beyaz gres ile inceden yağladılar, sonra fitil ile tavanın birleşim sürtünmesi için silikon spreyi fitilde gezdirdiler. Çok şükür 3 aydır hiçbir şekilde ses yok.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde en buyuk sıkıntım bu tıkır tıkır ses yapıyor kapatıyorum yine kesilmiyor bazende hiç gelmiyor birde kaloriferi 18°ye getirdigimde tırılti geliyor sorunu çözene rastlamadım

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benimde en buyuk sıkıntım bu tıkır tıkır ses yapıyor kapatıyorum yine kesilmiyor bazende hiç gelmiyor birde kaloriferi 18°ye getirdigimde tırılti geliyor sorunu çözene rastlamadım

WAS-LX1A cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gıcırtıyı sanruf camının etrafındaki fitillere silikon sprey sıkınca sesi kesiyor. Fd6 kullanırken kışın sogukta tıkırtı yapıyordu yazın yapmıyordu o sesi bende kesemedim ama büyük ihtimal içerdeki saç malzemeden geliyor gibi geldi simdi fb7 var hic ses yok çok şükür

Geri