Şanzıman arızalı mi acaba... yardım

Merhaba arkadaşlar yakin zamanda honda civic 2010 aldim. Alir almaz da şanzıman yagini değistiridim. Ama her seferinde kafama takilan bir sey oldu. Vites gecislerinde sanki araba kasiliyor gi biri cekiyor gibi bir his uyandiriyor. Sogukken daha fazla hissediliyor. Yani gecisler hissedilmez deniyor ya bir kasma var anlamadım . Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada şanziman yağini serviste degiştirdim ve test suruşunde birsey yok araba cok temiz dediler . Abimde 2016 model civic var onda ayni sorun yok kullandim gayet guzel gecisler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bu arada şanziman yağini serviste degiştirdim ve test suruşunde birsey yok araba cok temiz dediler . Abimde 2016 model civic var onda ayni sorun yok kullandim gayet guzel gecisler

Şanzımanda yapısal bir sorun olduğunu düşünmüyorum ismi tam aklıma gelmiyor ama şanzımanda bulunan sensör tarzında bir şey var o arızalı olabilir, güzel bir ustaya baktırın çözecektir.

Şanzımanda yapısal bir sorun olduğunu düşünmüyorum ismi tam aklıma gelmiyor ama şanzımanda bulunan sensör tarzında bir şey var o arızalı olabilir, güzel bir ustaya baktırın çözecektir.
Tesekkur ederim. Bu sensör nedir acaba adini hatirlayabildiniz mi. Burda duzgun bir usta yok servise goturmek istiyorum .

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri