Şanzıman yağı

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Araç 22 model mayıs çıkışlı araç 30.000’de ve iki yıllık süresi dolmak üzere. 30 bin bakımı yapacağım ama şanzıman yağınında değişmesi lazım denildi. 2 yıl veya 40 bin hangisi önce dolarsa. Bende bu bakım değilde bir sonraki bakımda yapmak istiyorum ortalama 6 ay sonra falan. Bir sıkıntı olur mu acaba. 2 yıl veya 40 bin bakımı yapan oldumu. Birde Honda servisi aşırı pahalı geldi. Daha önce golf vardı ve yarısını istiyorlardı ve oradaki ilgi alaka çok daha iyiydi ve hızlıydı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Mehmet osman ünlücömert
Aracınız
Civic FC5 2019
Araç 22 model mayıs çıkışlı araç 30.000’de ve iki yıllık süresi dolmak üzere. 30 bin bakımı yapacağım ama şanzıman yağınında değişmesi lazım denildi. 2 yıl veya 40 bin hangisi önce dolarsa. Bende bu bakım değilde bir sonraki bakımda yapmak istiyorum ortalama 6 ay sonra falan. Bir sıkıntı olur mu acaba. 2 yıl veya 40 bin bakımı yapan oldumu. Birde Honda servisi aşırı pahalı geldi. Daha önce golf vardı ve yarısını istiyorlardı ve oradaki ilgi alaka çok daha iyiydi ve hızlıydı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şanzıman yağı değişimi için ne kadar fiyat verdiler.

Ad Soyad
Yusuf kızılkaya
Aracınız
Civic FE1 2021
Araç 30 binde ama 2 yıl oldu. Değiştirmeye gerek var mı bilmiyorum. Acaba bir sonraki bakımda mı yapayım

Ad Soyad
Enes Kara
Aracınız
Civic FE1 2022
Bizim araçların en kırılgan noktası şanzıman hocam. Problem yaşamamak için yağı sık sık değiştirmek önemli. Şahsi fikrim çok fazla geciktirmeyin.

Geri