Civic FD6 Şanzımandan gelen uğultu

Aracınız
Herkese merhaba. Fd6 otomatik aracım viteste iken bir uğultu sesi geliyor. Boşa alınca kesiyor vitese geçirince tekrar aynı ses geliyor. Yağını kontrol ettik eksik değil kaliteli bozulmada yok yağında. Acaba neyden kaynaklanıyor olabilir

Aracınız
aynı ses bendede var hatta dün ustaya gösterdim kayış tarafından geldiğini kayışın baglı olduğu takozun değişmesi gerektiğini söyledi.
üstü körü gibi baktı gibi geldi içim rahat değil, baska bir ustaya göstermeyi düşünüyorum eğer sizde gösterirseniz yazın lütfen :)

benim sorunum motor kulağındanmış, ustam geçici bir çözüm buldu ses kesildi ama değişmesi gerektiğini söylüyor
serviste kampanyada 650 tl ye değiştiriyorlar

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,

Aynı ses uzun süredir bende de var. Vitesi boşa atınca ses kesiliyor.
Şu farkettim ışıklarda durduğumda o uğultuyu duyduğumda direksiyonu sağa veya sola ileri geri yaptığımda ses yine kesiliyor.

Aynı problemi yaşayan arkadaşlar aynı yöntemi deneyebilirlermi onlarda da direksiyonu sağa sola yapınca ses kesilecekmi merak ediyorum.

Ya farlari acinca direksiyonu cevirince vs.. Gelmesi bana elektriksel bir durum var mi acaba dedirttiriyor. Çünkü bu olaylar akim çeken olaylar. Ilginc

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Geri