Sarı motor yağı lambası sürekli yanıp sönüyor

Aracınız
Arkadaşlar aracım 2011 Premium Otomatik vites..Aracımda sarı motor yağı lambası ( yağ seviye) sürekli yanıp sönüyor..Motor yağının seviyesinde sıkıntı yok..Ustalar yağ sensöründe falan sıkıntı olabilir dediler ama kontrol ettirmedim..Hem kullanıcı olarak hem de motor konusunda acemi olduğum için yardımlarınızı bekliyorum..Bu sorunu yaşayan oldu mu daha önce? Çözümü nedir arkadaşlar? Teşekkürler..

ugur86

0
Aracınız
Obd iptali yapıldı fakat tekrar yaktı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kontakt elektriğinin alındığı yeri değiştirmeyi deneyin, lpg ile alakalı tüm seçenekleri elemeden sensör vs yenileme masrafına girmeyin. usta kesin teşhis sesnör derse de çözüm garantisi isteyin, tekrar yanarsa paranızı iade isteyebilin.

atiker gold kit obd li taktırdım eski sistemi söktürüp şu an sıkıntı yok fakat sarı renk yağ lambası zaman zaman yanıp sönüyor yağ seviyem normal bakımı yeni yaptırdım honda akcanlarda sebebi ne olabilir ve sıkıntı olurmu
lpğ kiti değiştikten sonra yanma yaptı aracım civic fd6 kasa otomatik 2011 model

ben de atiker lpg taktırdıktan sonra olmaya başladı tüm yağlarını akcanlarda değiştirmiştim çözüm bulabildiniz mi?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ugur86

0
Aracınız
Obd bağlantısı tamamen fiziki olarak iptal edilir, kontakt elektriği de benzin enjektörlerinden alınırsa durum çözülür büyük ihtimalle. yalandan yere sensör vs değişip masraf etmeyin lpg sisteminden emin olmadan. il olarak neredesiniz, istanbul'sa candan mühendisliğe götürmenizi tavsiye ederim, mutlaka çözerler.

Geri