Satılık body kit FK2/FK3

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Selamlar

Arkadaşlar farklı bir projeye geçeceğimden aracımın üzerindeki extra parçaları satmayı düşünüyorum.Bu anlık alınmış bir karar.Takip ettiğim üzerede bu ürünleri arayan arkadaşlarımız var.Tek tek yada parça parça uğraşamam bu işin ticaretini yapmıyorum çünkü.Komple set haline söküp satabilirim.
İsteyen olursa Tegiwadan karbon bagaj ve karbon kaput siparişlerim de var henüz ulaşmadı onlarıda satabilirim
Tegiwa karbon kaput (SIFIR) 7500 TL
Tegiwa karbon bagaj SIFIR) 6000 TL
Tegiwa karbon ayna kapakları (SIFIR) 1500 TL

Komple typer body kit 13,000 TL
ön lip jant parşpiyeller arka diff arka sis lambası 2 adet çift çıkış egzoz kafası
Kiti komple alana yayları yanında hediye olarak veririm fiyatı 1300 TL
Dileyen olursa jant lastik içinde konuşuruz.

KESINLIKLE TEK TEK SATMA YADA BOZMA NIYETIM YOK ARKADAŞLAR

Fiyatlar pazarlıksız fiyatımdır.Kitin Ülkeye giriş boya montaj vergi ve yurtıdışı EFT ücretlerini hesap ettiğinizde 20,000 TL nin üzerindedir. Egzoz vs saymıyorum bile
Bu satış planı çok kısa süre için geçerlidir.Proje yapmayı düşündüğüm araç satılır ise bende satışı iptal edeceğim.Buranın dışında herhangi bir yerde ilanı yoktur

0532 683 77 66 numaradan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.İstediğiniz zaman gelip aracı görebilirsiniz

Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bir güncel çekelim

kit hakkında bir toparlama yapmam gerekirse Yurtdışından sipariş verdiğinde boyasız şekilde sadece diff marşpiyeller ve ön ek geliyor.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
@piscocuk Jant lastik için ne fiyat düşünüyorsunuz?

Geri