Civic FB7 Satılık fb7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar.

2014 model
2015 çıkışlı
Boya-değişen-tramer yok. Expertiz raporu var.
Otomatik
Benzin/LPG
Fiyatı 96bin. IMG_3283.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merak ettimde neden bu kadar çabuk satışa koyuyorsunuz, aracınızı alalı 1-2 hafta ancak oldu diye hatırlıyorum :unsure:

akif

0
Aracınız
Lpg bitince stop etmemesi lazım hocam sistem otomatik olarak benzine atar anlık bir tekleme hisseder siniz sadece. Servis ya da ustaya göstermeniz de fayda var normal bir durum değil çünkü. Hayırlı satışlar olsun iyi akşamlar.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen doğru hatırlıyorsunuz 1 hafta oldu alalı. Eşim kullanamadığından dolayı satıyorum. Lpg bitmiş geçen gün stop etmiş benzine geçerken panik olmuş trafikte

Sadece bunun için ise yazık olur. Durum zaten normal değil. Normalde geçiş hissedilmez. LPG sisteminiz bakım istiyor o kadar. Ah şu hanımlar yok mu gül gibi aracı nasılda sattırıyorlar.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayırlı olsun yeni sahibine, araç fiyatları inanılmaz artıyor ya özellikle ikinci elde tertemiz arabalar ancak bu fiyatlara. Bende FC5 dizel otomatik executive aracımı satıp ikinci elde uygun bir şey bakmak istiyorum ama satınca alamamaktan korkuyorum :(

Hayırlı olsun yeni sahibine, araç fiyatları inanılmaz artıyor ya özellikle ikinci elde tertemiz arabalar ancak bu fiyatlara. Bende FC5 dizel otomatik executive aracımı satıp ikinci elde uygun bir şey bakmak istiyorum ama satınca alamamaktan korkuyorum :(

Evet kesinlikle çok hızlı artıyor bu aracı almadan önce ilanları takip ediyordum. Birisi ilanı koyuyor hemen ardına fiyatını yükseltiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri