Selâmlar Kahramanmaraş tan

Aracınız
Civic FB7 2016
Adım Emre, Kahramanmaraş'tan hepinize sevgiler saygılar sunuyorum.
Civic almak istiyorum fakat bu fiyatlarla çok zooorrrrrrrrr...

Moderatörün son düzenlenenleri:
@Mr_krkt CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Zamanlamanız kötü olmuş. Araç az sıra bekleyenler çok. Habire zam gelmeside cabası. :(
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Merhaba, hoş geldiniz. Dün Samsun/Kamer plaza da 2020 eco executive 265e satıldı, gerçekten çok yüksek.

Sanayide her dükkan dolu. Millet araba alamadığı için eskiye masraf edip duruyor.
Genel olarak Japonlar sanayiye bakımdan bakıma gider. İlla sıfır olmayabilir. Temiz Honda, sahibini pek üzmez. Benim araç 20 yaşından gün alıyor. Türkiye'de bakımsız araç çok fazla var. Eski binici kitlesini öldürdüler. Alsatçılarda piyasayı mafettiler. Geçmişini bilmediğiniz araç her zaman kinder süpriz gibidir. Foruma üye olanlar araçlarına iyi bakıyorlar. Satan olursa değerlendirilebilir.

Son düzenleme:
Genel olarak Japonlar sanayiye bakımdan bakıma gider. İlla sıfır olmayabilir. Temiz Honda, sahibini pek üzmez. Benim araç 20 yaşından gün alıyor. Türkiye'de bakımsız araç çok fazla var. Eski binici kitlesini öldürdüler. Alsatçılarda piyasayı mafettiler. Geçmişini bilmediğiniz araç her zaman kinder süpriz gibidir. Forumda üye olanlar araçlarına iyi bakıyorlar. Satan olursa değerlendirilebilir.

Evet bencede sürekli değiştirmeye gerek yok. Yenilerde çok elektronik var.(ilerde sıkıntı çıkarır) Japonlar kesinlikle orta sınıf arabası. LPG ile de uyumlu. Tam bize göre

Geri