Selamlar Olsun Sıfır FC5 ile Aranızdayım...

Aracınız
Civic FC5 2020
Fakat Çamkıran Honda' da kendileri takıp veriyorlar. Bu durumda sanırım servis yaptığı için bır sıkıntı olmuyor..
Ben her ne kadar

Teşekkür ederim deneyeceğim... :)

Aliexpress ' den herhangi bir gümrük parası vs alıyorlar mı ? Bir kaç yıl önce baya bir ürün alıyordum sonra ne zaman bir sınır getirdiler Aliexpress'ten de soğuttular..
Gümrük parası değil vergi alıyorlar evet %20

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok çok iyi fiyata almışsınız. Tekrardan hayırlı olsun. 2019 modellere bayide sıraya girip beklemek istemeyenlerin sarı siteden bu fiyatı verenleri gördüm.
Bu arada sanatçı kimliğinizi bir kaç mesajdır dile getiriyorsunuz alanınızı merak ettim nickiniz konservatuar diyor ama belli olmaz
Değerli dostlar şimdi bakabildim . o yüzden tekrar tekrar teşekkür ederim...
231.750 tl ye veren Sivas bayi idi. O gün aradığımda ellerinde kalmadığını biz aksesuarsız olarak veriyoruz demişlerdir. Sonra 12 gün daha bekledim ve her aradığımda bir daha bekle dediler...Bekliyorum en sonunda da hocam fiyatlar yenilendi vs dediler.. (Yani iyice yılan hikayesi oldu.) . Bu arada yeni 2021 modeller 270 bin tl imiş (Bora ,İstanbul marmara vs..) bayiden söylenenler.. (ha bir de içi deri gelecek dediler ki bu durumu da başka bir konuda anlatmıştık :))
Aracı efe honda'dan aldım 250 bin tl ye...
Aracı alırken yine tam full istediğim gibi olmadı ve 1000 bakımına gelince hepsini yapacağız dediler. (Kaput filmi, Cam filmi, pandizot...)

Her zaman ilkler sanatçı ruhlardan başlar.... :) teşekkür ederim...

evet dediğiniz gibi olabilir kontrol edeceğim.

Dediğiniz gibi elektrik aksamı ile oynayıp daha sonra o konuda bir sıkıntı çıkarsa garanti dışı olabilir. Onun dışında tampon tamiri vs garanti dışı kalmaz. :)

Aksesuar konusunda zaten aklımda bir kaç bişey var. Sanırım arka sisleri yaptırmayacağım. (ön orijinal sisler hoşuma gidiyor dokunmayacağım onlara.)

Yorum yapan siz değerli dostlara tekrar teşekkür ederim...

Birde bu jant konusunu diyeceğim ama... :) Acaba kendi jantlarımı verip üstüne 2-3 bin tl verip 17 exe jant alınması mantıklı mı ? (diyeceksiniz ki neden exe almadınız... Sordum bitti demişlerdi..) Hatta aracı teslim almaya gittiğimde 2021 exe şu an tüm siparişleri aldık yok dendi.. (efe honda)....

İç dizayn konusunda sizce şu füme parlak aksesuardan yapsam sıkıntı olur mu ?_ yaptıranlar varsa bana kendi tecrübelerini anlatabilir mi ?

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Çok çok iyi fiyata almışsınız. Tekrardan hayırlı olsun. 2019 modellere bayide sıraya girip beklemek istemeyenlerin sarı siteden bu fiyatı verenleri gördüm.
Bu arada sanatçı kimliğinizi bir kaç mesajdır dile getiriyorsunuz alanınızı merak ettim nickiniz konservatuar diyor ama belli olmaz

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
çok teşekkür ederim . Evet Ud sanatçısı bir akademisyenim. Aynı zamanda aranjörüm. Hatta konservatuvarı sizin memleket Konya'da okudum. Hayatımın en önemli zamanları Ünv. Hayatım Konya^da geçti diyebilirim. :)

Bu arada bugün bir fb7 hondacı dostumuza selam verdim bir tek o aldı. Diğer hondacılara ufak selam kornası yaptıgımda biraz garip baktılar... Sonra FC5 'ler bize selam vermiyor demeyin :) Tüm honda kullanıcılarıma selam olsun yeniden...

Aracınız
Civic FC5 2019
çok teşekkür ederim . Evet Ud sanatçısı bir akademisyenim. Aynı zamanda aranjörüm. Hatta konservatuvarı sizin memleket Konya'da okudum. Hayatımın en önemli zamanları Ünv. Hayatım Konya^da geçti diyebilirim. :)

Bu arada bugün bir fb7 hondacı dostumuza selam verdim bir tek o aldı. Diğer hondacılara ufak selam kornası yaptıgımda biraz garip baktılar... Sonra FC5 'ler bize selam vermiyor demeyin :) Tüm honda kullanıcılarıma selam olsun yeniden...

Çok memnun oldum hocam. Sanatın her alanı güzel ancak müzik tabi bir başka. :) Bir gün yolunuz düşerse yine bekleriz.
Korna ise selam olayına ise çok güvenmeyin bende bir iki kez niyetlendim ancak pek olumlu dönütler alamadım :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Musicman Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@Musicman yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2020
@Musicman yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
Keyifli forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
@Musicman Aracınız hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
Hayırlı olsun. Akademisyen ve sanatçı kimliğinizle güzel günlerde bininiz.

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Teşekkürler sizin de tekerinize taş değmesin ... :)?

Daha öncede fd6 farklı modelleri kullanan biri olarak, bugün 2020 model (12 ocak 2021) Tescil tarihli aracım ile FC5 (Eco Elegance) kervanına katıldım..:)
Her ne kadar araç alırken herşey tam istediğim gibi olmasa da 1000 km sonra yaptırmak üzere efe honda dan söz aldık...
Kaput koruma, Cam Filmi uygulaması, Çamurluk üstü pandizotlar...
Füme renkli ve tüm paketleri aldığım bir araçtır.. Daha iyileri de sizin olsun inşallah...
Akademisyen ve sanatçı biri olarak detaycı kimliğim ile ilk izlenimim şu şekilde oldu araç hakkında...
Sessiz olması özellikle motorun hoşuma gitti. Şanzuman konusunda fd6 ya göre daha geçişleri relax ve hissettirmezliği var.
Direksiyon tepkimesi hoşuma gitti, Fakat geri görüş kamerası oldukça kötü, navigasyon ekranlı teyp modülü orta kalite... Ses (hoparlör) düzeyi orta kalite (Kesinlikle Premiıum değil!)
Yıllar önce focus titanyum aracımda ki orjinal fabrika çıkışı Sony sistemin anca yarı kalitesinde.. (keşke 2020 model araba için daha iyi müzik dinleme sistemi olsaydı... ):sneaky:
Sanruf olayı güzel. Süspansiyonlar bana sert geldi. 16 jant olmasına rağmen ki ben 17 exe jantları almayı düşünürken bu durum ne kadar mantıklı onu da bilmiyorum ...
Biraz dingil mesafesi sanırım büyük park ederken bir kaç yere sığamadım. fd6 dan sonra alışamamış olabilirim...
Birde sizce şu arka balık sırtı sis lambalarından taktırsam nasıl olur ? Serviste olan arkadaş Birde aracı aldığımda hiç tertemiz yıkanmış değildi. Yani ikinci el araba alırken daha temiz alıyoruz görüntü olarak.. Yarın sağında solunda kalmış yapışkanlar vs var onları temizleyeceğim.
Birde araca kendim boya koruma yapabilir miyim ? yoksa cila mı atmalıyım ? Ya da hiç bir şey yapmamalı mıyım?
Araç içine nikelaj uygulaması yapacağım, vites üstüne ve gögüs altı, yan kapı çıtaları olmak üzere. Bunu temin edebileceğim tavsiye edeceğiniz bir yer varsa da önerilerinizi beklerim..

Şimdilik benden bu kadar ...
Kazasız belasız sürüşler olsun hepimize..
Sağlıcakla kalınız...

Kardeşim güle güle kullan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri