Seramik kaplama kaput karuma kaput filmi

caser

0
Aracınız
Arkadaşlar aracıma seramik kaplama kaput karuma ve kaput filmi yaptırmayı düşünüyorum. Ankarada yaşıyorum yakın zamanda yaptıranlar var mı? Nereyi tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl?

Ad Soyad
Mehmet Kemal demir
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar aracıma seramik kaplama kaput karuma ve kaput filmi yaptırmayı düşünüyorum. Ankarada yaşıyorum yakın zamanda yaptıranlar var mı? Nereyi tavsiye edersiniz? Fiyatlar nasıl?

En iyisi bunlar. Ben yaptırmadım. Ama takip ettiğim uygulamalarını işçiliğini beğendiğim bir firma. Fiyatlar pahalı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
ben yaklaşık 1 yıl önce "ppf" kaplama yaptırmıştım o zaman için 1000 lira vermiştim.

detailing dükkanını istanbul sayfasını takip ediyorum işleri çok başarılı görünüyor. ama ankarada bilgim yok.

Detealing dükkanı 216 istanbul
kaput ppf 10 yıl garantili olan 4200 tl

5 yıl garantili olan 3200 tl bugun aldım fiyatları
Gerçekten çok yükselmiş fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Ankara'da Vintage Detailing'e yaptırdım yaklaşık 2 ay oldu. Ankara'da Detailing Dükkanı, Vintage Detailing ve DBY Detailing bu işleri profesyonel anlamda yapan ilk yerlerdendir, zamanında ortak bir dükkanları vardı sonra hepsi kendi markalarını yarattılar.

Araçta bayi yapımı kaput ve ön çamurluklarda PVC kaplama vardı bunlar söküldü. Araca komple "System X" marka seramik uygulaması yapıldı (jantlar dahil). Kaput, ön çamurluklar, ön farlar, ön panjura ise "STEK DYNOlite PPF" kaplama yapıldı. Bahsettiğim markaların üst segment ürünleri kullanıldı. Aracımın rengi mavi.

Toplam ödediğim fiyat 10.500 TL.

Geri