Seramik kaplama ve koltuk koruma

arkadaşlar yeni araç için bayi de kampanya varmış 1250tl ye seramik kaplama+koltuk koruma aldım.. fiyat uygun mu yoksa pahalı mı? konuya hakim arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben de iki yıl önce arabayı satın aldığım serviste yaptırmıştım seramik korumayı ama pişman oldum. Adamlar cam filmi + seramik korumayı birkaç saat içinde yaptılar. Meğer seramik koruma özenle yapılırsa 2 günde tamamlanıyormuş. Bizimki cilalanmış gibi oldu. 3 ay sürmedi koruma. Kaputu her yerinde taş izleri var şimdi. Fiyat uygun ancak serviste uygulayanlar çok profesyonel değiller. Aynı fiyatlara dışarıda yaptırın derim.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

zero

0
bu marka nasıl bir marka? ben de bilmiyorum (umarım iyidir) ama bahsettiğiniz servis, acentenin servisi ise...
mesela bulunduğum şehir için bu hiç iyi bir seçenek olmazdı. bu servise meguiars ver zebarth malzeme ver. yine de yapamazlardı gibime geliyor.
bana bir yüzgeç anten yapıştırdılar ki evlere şenlik. altı boş! yandan bakında karşıyı görüyorsun. tabii ki koruma da teklif ettiler (1.000 Tl ) iyi ki kanmamışım :)
zira uygulamayı yapan usta çok belirleyici bence. en az malzemenin kalitesi kadar..

umarım malzeme ve ustadan yana, şansınız yaver gider ve güzel bir sonuç çıkar.

bu marka nasıl bir marka? ben de bilmiyorum (umarım iyidir) ama bahsettiğiniz servis, acentenin servisi ise...
mesela bulunduğum şehir için bu hiç iyi bir seçenek olmazdı. bu servise meguiars ver zebarth malzeme ver. yine de yapamazlardı gibime geliyor.
bana bir yüzgeç anten yapıştırdılar ki evlere şenlik. altı boş! yandan bakında karşıyı görüyorsun. tabii ki koruma da teklif ettiler (1.000 Tl ) iyi ki kanmamışım :)
zira uygulamayı yapan usta çok belirleyici bence. en az malzemenin kalitesi kadar..

umarım malzeme ve ustadan yana, şansınız yaver gider ve güzel bir sonuç çıkar.
son cümlen için dua etmekten başka çare yok.. ustaya biraz gaz vereyim yapmadan önce

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hayırlısı diyelim başka da diyecek bir şey yok :)
bugün ödeme için bayideydim. seramik konusunu açtım, garantisi içinde etkisini kaybederse getiririm dedim tamam getir dedi bide seramik kaplama için gerekirse 2-3 gün bayide kalsın hemen vermeyin arabayı dedim. o konuda da garanti aldım. bakalım gelişmeleri takipteyiz

Aracınız
Hem seramik kaplama hemde koltuk koruma için çok az demişler sadece seramik 1500 den başlıyor diye biliyorum niyetin varasa bence dışarda biyerde yaptır.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri