Seramik kaplama ve koltuk koruma

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
valla gündüz bakınca varla yok arasında. gece ışık tutunca resimdeki gibi gözüküyor üstad. sana da sorayım, bu çiziği düzeltmek için yeniden o bölgeye pasta cila yapacaklar, ön işlemler vs.. bu bir ayda ikinci işlem olacak boyayı inceltmiyor mu? ne yapayım, önümüzdeki hafta gel dediler bırakıcam ama var bir kararsızlık.

Honda Civic Fc5 Dizel 2018

Çizik seramik kaplama yüzeyinde ise sadece seramiği temizledikleri zaman düzelecektir, biraz daha derinde ise vernikli yüzeyden biraz yer. İncelme konusunda bir iki kere pasta yapmayla boya incelmez içiniz rahat olsun.

Çizik seramik kaplama yüzeyinde ise sadece seramiği temizledikleri zaman düzelecektir, biraz daha derinde ise vernikli yüzeyden biraz yer. İncelme konusunda bir iki kere pasta yapmayla boya incelmez içiniz rahat olsun.
ozaman götüreyim dimi servise. içimde kalır zaten kendimi biliyorum.

Honda Civic Fc5 Dizel 2018

Aracınız
Civic FC5 2018
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse

Aracınız
Civic FC5 2018
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
Aaracınız hayırlı uğurlu olsun
Aynı sorunuza biraz önce cevap verdim

Linkini buyrun

https://www.civictr.com/index.php?threads/249156/

iyi forumlar dilerim...

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Dün akşam, daha önceki aracımı da yaptırdığım, işçiliğine güvendiğim bir yere uğrayıp kaput filmi ve seramik kaplama için fiyat aldım.
Kaput+Ön Tampon+ Ön Çamurluklara film çekilecek. Renault Mais'in orijinal seramik kaplaması ve döşeme koruması yapılacak. 2350 TL'ye anlaştık. Bana iyi fiyat gibi geldi. Bu sabah itibariyle aracı teslim ettim, yarın akşam teslim alacağım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Dün akşam, daha önceki aracımı da yaptırdığım, işçiliğine güvendiğim bir yere uğrayıp kaput filmi ve seramik kaplama için fiyat aldım.
Kaput+Ön Tampon+ Ön Çamurluklara film çekilecek. Renault Mais'in orijinal seramik kaplaması ve döşeme koruması yapılacak. 2350 TL'ye anlaştık. Bana iyi fiyat gibi geldi. Bu sabah itibariyle aracı teslim ettim, yarın akşam teslim alacağım.
Teslim alinca yorumlarinizi bekliyoruz

Iyi forumlar dilerim.

LG-H960 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri