seramik kaplama

Aracınız
Civic FC5 2018
3 ay önce beyaz renkli aracımı teslim almadan yaptırdım ama şu an hiçbir etkisi kalmadı taş izine karşı falan korumuyor.ilk başta cila etkisi yapıyor şu an bi faydasını göremiyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
seramik kaplama taş çatlasa 6-7 ay etkili bir şey kalıcı değil 6-7 ay için değer mi 1500 vermeye?

Eğer düşünüyorsan servis yerine gmg garage öneririm. Hem kaliteli hem de gayet koruyucu. Benim aracın tavan olsun kenarlar olsun bir dünya taş işi oluşmuş. İnsan sinir oluyor ister istemez. Sıfır araba alırsam ilk işim kaplama olur. Gmg garage anlatmaya gerek yok zaten bu işte bir numara onlar.

Aracınız
Civic FC5 2018
Eğer düşünüyorsan servis yerine gmg garage öneririm. Hem kaliteli hem de gayet koruyucu. Benim aracın tavan olsun kenarlar olsun bir dünya taş işi oluşmuş. İnsan sinir oluyor ister istemez. Sıfır araba alırsam ilk işim kaplama olur. Gmg garage anlatmaya gerek yok zaten bu işte bir numara onlar.
Seramik kaplama taş izini kapatır mı

meyyup

0
ayakkabıya sürülen cila neyse seramik de odur. Paraya yazık günah o paraya bir aksesuar alıp sürekli kullanabilirsiniz. Seramik ve kaplama kelimeleri o işlem ve koruma için fazla can canli kelimeler.

Aracınız
Civic FC5 2018
Gmg ye fiyat sordum onlar da 1500 dediler . Bilemiyorum ki ya gmg ha başka yer 3 4 aylık bir koruma ise sadece seramik ,değer mi yaptırmaya?

Geri