seramik kaplama

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Peki araç giydirme yaptırsak reklamcılarda. Maliyeti ne olur ve artıları eksileri nelerdir.

Aracınız
Civic FC5 2018
eğer seramik yaptıracak san ön kaput tampon ve camurluklara seffaf film kaplatip öyle seramik yaptır ,seramik yaptirmayacaksan da şeffaf film kaplattir mutlaka ,taş geldiğinde direk boyayı kaldırıyor ,ben çok pişman. oldum ilk fırsatta şeffaf film yaptıracağım 4 bin km de aracim kaputta iki tane kucukde olsa taş izi var ,canımı sıkıp duruyor .

FC5_ELEGANCE

Ces

Özel Üye
Aracımıza tabiki özenelim, güzel bakalım, ilgi gösterelim ama ufak tefek kusurları çok kafaya takmamak lazım. Sonuçta bu maldır, para verilip alınan bir şeydir ve telafisi vardır. Çok da "şeyapmamak" lazım.

Benim gözümden sakındığım, özene bezene bindiğim, içinde yemek yemediğim, üstüne toz kondurmadığım bir aracım kapalı garajda dururken sel baskını sonucu pert oldu.

Cana geleceğine mala gelsin diyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracımıza tabiki özenelim, güzel bakalım, ilgi gösterelim ama ufak tefek kusurları çok kafaya takmamak lazım. Sonuçta bu maldır, para verilip alınan bir şeydir ve telafisi vardır. Çok da "şeyapmamak" lazım.

Benim gözümden sakındığım, özene bezene bindiğim, içinde yemek yemediğim, üstüne toz kondurmadığım bir aracım kapalı garajda dururken sel baskını sonucu pert oldu.

Cana geleceğine mala gelsin diyorum.
geçmiş olsun .

FC5_ELEGANCE

Geri