Civic FB7 Servis bakım

2016 aracımı gecen hafta İstanbul marmara honda ya saglam bir sekilde teslim ettim teslim ederken aracımın fotolarını cektiler aracımla müzik dinleyerek gittim analog ekranım 100% çalışır vaziyetteydi emin ertesi gün aracımı teslim alamaya gittiğimde aracımın analog ekranının calısmadıgımı gordum ve sordum bır bılgılerının olmadogını soyledıler bende itraz edıp teslım ettgımde calısır vazıyette oldugunu beyan ettım yarısma cıktı naya bır sokup servıse gonderdıler ve bır gun sonra benı arayıp ekranın omrunun bıttıgını soyledıler ama bız mamara honda aılesı olarak bu zararınızı karsılıyacagız dedıler bemde kabul ettım doslar burda bem mı sucluyum onlar mı —-honda80—

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2016 aracımı gecen hafta İstanbul marmara honda ya saglam bir sekilde teslim ettim teslim ederken aracımın fotolarını cektiler aracımla müzik dinleyerek gittim analog ekranım 100% çalışır vaziyetteydi emin ertesi gün aracımı teslim alamaya gittiğimde aracımın analog ekranının calısmadıgımı gordum ve sordum bır bılgılerının olmadogını soyledıler bende itraz edıp teslım ettgımde calısır vazıyette oldugunu beyan ettım yarısma cıktı naya bır sokup servıse gonderdıler ve bır gun sonra benı arayıp ekranın omrunun bıttıgını soyledıler ama bız mamara honda aılesı olarak bu zararınızı karsılıyacagız dedıler bemde kabul ettım doslar burda bem mı sucluyum onlar mı —-honda80—

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba;

Siz teslim ederken çalıştığından emin olduğunuz ekranın yetkili servis faaliyeti tamamlandıktan sonra neden çalışmadığını ALLAH bilir.
Bunu net olarak bilmek bence mümkün değil. Çünkü gerçekten ekranın ömrü dolmuş olabileceği gibi serviste yapılmış olan bir müdahale sonucu da ekran bozulmuş olabilir. Ancak bunlar ihtimalden öteye gitmez... Yani suçlu arama gerek yok bence hocam. ??

Önemli olan kısım “yetkili servisin(sebep her ne olursa olsun) zararınızı karşılayacağını beyan etmesi”. Kurumsal bir markaya yakışır bir hareket yapmışlar. ??

Geçmiş olsun. ??

Geri