Servis onay almadan tamire başlayabilirmi

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba bu konuda yardım istiyorum içim içim i yiyor 1 ay yapmış olduğum kazadan dolayı ayışığına götürdüm 3700 km idi aracımı REÇETE çıkartın diye söyledim ne kadar çıkar gibisine ordaki servis hasar elemanı tahmini masraf 7000 tl gibi fakat 17000 tl çıkardılar ve bana HABER VE BİR ŞEY söylemeden insan kaynaklarından Hatice HNM da bu hafta başında evet haklısınız size sorması gerekirdi veya sizden onay alması gerekirdi kesinlikle dedi fotodaki hasar a 17 bin yazdılar tramere 14980 tl çıktı bu saatten sonra ne yapılabilir tüketici hakem heyetine veya mahkeme ye gitsem bir sonuç alabilirmiyim acaba IMG_5830.JPGIMG_5831.JPGIMG_5832.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda Türkiye belliki salmış bunları çayıra, başı boş bırakmış. Servisler tüketiciyi mağdur etmeye devam ediyor ve kimse cezalandırılmıyor. Bayilik sözleşmesini fesh et, Honda ortada mı kalır? Kalmaz, elbet başka iş ortağı bulunur.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2020
Honda Türkiye belliki salmış bunları çayıra, başı boş bırakmış. Servisler tüketiciyi mağdur etmeye devam ediyor ve kimse cezalandırılmıyor. Bayilik sözleşmesini fesh et, Honda ortada mı kalır? Kalmaz, elbet başka iş ortağı bulunur.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/

Aracınız
Civic FC5 2020

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizlerin birlik olması lazım hata bizde dediğiniz gibi sonuna kadar haklısınız meydanı boş bulup istedikleri gibi at koşturuyorlar

Geri