Civic FC5 Servis

Selâm arkadaşlar aracım 2018 Civic Eco elegance sıfır aldım ama bu firmanın yaptıklarına uyuz oldum birdaha Honda almam kimseye de tavsiye etmem 10 bin bakımında 1250 lira para istediler aracı 1 kere bile bakıma sokmadim garantiden çıkardım şu an arac 40 binde sorun yok çok para odaklılar hepsi.Bu olay benim çok zoruma gidiyor para kolay kazanılmıyor sanayi ye gidiyorum alıyorum yağımi filtrelerimi deyistirtiyorum 350 liraya her 9 binde deyisiyorum mis gibi.sizede tavsiyem arkadaşlarım servisten cikarsam ne olur u düşünmeyin ! Zaten Allah herkese kaza bela vermesin ama mekanik veya elektronik arıza durumunda size fabrikasyon kaynaklı olduğunu mu soyleyecekler ? Hayır klasik kullanici hatası diye geçecekler o yüzden gerek yok servis garanti hepsi yalan dolan zaten adamlar parayı arabadan kazanmiyorlar servisten kazanıyorlar adam bana kendi dedi bunu.Parasi olan servise gitsin ama ben tercihimi gitmemekten yana kullandım herkese saygılar.

Vala ben bı riske girdim 3 sene olucak Nisan da bi sıkıntı yok genede sen bilirsin kardeşim hakkında hayırlısı olsun.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Haklılık payınız var fiyatlar pahalı servis bana muhtaçsınız gibi tavırlara giriyor hoş değil gıcık ediyor insanı. Ama bende sorun çıktı garanti işime yaradı.
Koltuk mekanizma komple değişti, multimedyaya toz girdi değişti gibi bunların maliyeti düşünürsek bakım yaptırmam daha karlı oldu ;)

Aracınız
Motorla ilgili kayış kulak ve sanzıman yağ ve filitresi dışında pek ihtiyaç yok zaten servise. Zaten bunlarda sürekli değişen şeyler değil kullanım kitapçığına bakın orada her şey yazıyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Haklılık payınız var fiyatlar pahalı servis bana muhtaçsınız gibi tavırlara giriyor hoş değil gıcık ediyor insanı. Ama bende sorun çıktı garanti işime yaradı.
Koltuk mekanizma komple değişti, multimedyaya toz girdi değişti gibi bunların maliyeti düşünürsek bakım yaptırmam daha karlı oldu ;)
İyi olmuş garantiden değiştirmen iyiki devam etmişsin süreyi.

Aracınız
Civic FC5 2020
verme zehri vermeeee :) 1 ay sonra 10 bin bakımına girecemmmm

@siviq
Başkan
Bu ne abi yaaaa daha 10 bin olmadı mı senin makina Mart 12 de aldım 16500 oldu bendeki senden nerdeyse 1 ay sonra aldım bi zahmet servise gidiver millet taşmı yiyecek ? arkadaş

@siviq
Başkan
Bu ne abi yaaaa daha 10 bin olmadı mı senin makina Mart 12 de aldım 16500 oldu bendeki senden nerdeyse 1 ay sonra aldım bi zahmet servise gidiver millet taşmı yiyecek ? arkadaş

Kardeşim bi yanlış anlaşılma olmuş benim araç 38 binde şu an. Biz acimiyoruz arabaya geziyoruz ama servise nedense verilen para zoruma gittiği için garantiden çıkardım 1 kere bile bakıma goturmedim.

Geri