Civic FB7 Servisin iş bilmezliği

Aracınız
Civic ES7 2001
Bugun servise gittim şanzuman yağı değiştirmeye bunu yapan çok güvendiğimiz servis ha arabamın altını vurdular body kitin içine sıçtılar erzurum honda bilginiz olsunDSC_0889.jpeg

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun, diyecek söz bulamadım :( Sırf bu gibi saçmalıklardan çekindiğim için aracın başında olmadan işlem yapılmasına izin vermiyorum.
Başında sayılırdım hocam bekleme salonunda camdan izliyordum adamlar dedi dışarıda yapalım sizde yukarıya filan haber vermeyin çocuk işinden olur dedi bi kaç usta hariç hepsi çok toydu zaten serviste iş öğrenen gidiyor dışarıda dükkan açıyor anlıyacağınız serviste usta yok!!!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Başında sayılırdım hocam bekleme salonunda camdan izliyordum adamlar dedi dışarıda yapalım sizde yukarıya filan haber vermeyin çocuk işinden olur dedi bi kaç usta hariç hepsi çok toydu zaten serviste iş öğrenen gidiyor dışarıda dükkan açıyor anlıyacağınız serviste usta yok!!!

Normalde servise personel olarak girerken eğitimlere katılma sözleşmesi imzalamışsa başka ildeki Honda yetkili servislerine geçiş harici 10 yıl dışarda çalışma yasağı mevcut diye biliyorum, zaten genelde dışarda kendi tamirhanesini açan yetkili servislerden ayrılma ustalar bu yüzden tecrübeli oluyorlar.
Muhtemelen Erzurum servis bu şekilde kısa zamanda ustalarını kaybetti, veya hep böyle tecrübesiz elemanları ucuza çalıştırıyor olabilirler... bilemedim :unsure:
Ama sonuçta sizi mağdur etmişler o_O

Aracınız
Civic ES7 2001
Normalde servise personel olarak girerken eğitimlere katılma sözleşmesi imzalamışsa başka ildeki Honda yetkili servislerine geçiş harici 10 yıl dışarda çalışma yasağı mevcut diye biliyorum, zaten genelde dışarda kendi tamirhanesini açan yetkili servislerden ayrılma ustalar bu yüzden tecrübeli oluyorlar.
Muhtemelen Erzurum servis bu şekilde kısa zamanda ustalarını kaybetti, veya hep böyle tecrübesiz elemanları ucuza çalıştırıyor olabilirler... bilemedim :unsure:
Ama sonuçta sizi mağdur etmişler o_O
Valla bilemedim ki hocam hayırlısı artık

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugun servise gittim şanzuman yağı değiştirmeye bunu yapan çok güvendiğimiz servis ha arabamın altını vurdular body kitin içine sıçtılar erzurum honda bilginiz olsunEkli dosyayı görüntüle 261994

Geçmiş olsun hocam. Yetkili servisin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Velev problem oldu müşteri ile açıkca konuş gereğini yapıp masrafını karşılamalı. Ortada problem var. Lakin işin arkasında durup çözüm bile üretmiyor. Çok yazık insan biraz mert ve izzetli olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2001
Geçmiş olsun hocam. Yetkili servisin çok daha dikkatli olması gerekiyor. Velev problem oldu müşteri ile açıkca konuş gereğini yapıp masrafını karşılamalı. Ortada problem var. Lakin işin arkasında durup çözüm bile üretmiyor. Çok yazık insan biraz mert ve izzetli olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
Sağolun hocam

Geri