Civic FC5 Serviste araca zarar gelmesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba yaşadığım bir olayı yazıcacam. Serviste rutin bakıma verdiğim araçta rüzgarlıklar vardı çok eskidi. Profesyonel olması açısından çıkartabilir misiniz dedim zarar vermeden çıkarabilirsek çıkaralım yoksa dokunmayalım dendi herhangi bir ücret de talep etmediler.Fakat akşam tekrar aradılar çıkartılmış fakat yapışkanları geçiriyim derken krom çıtayı çizmişler. Biz size sıfır rüzgarlık takalım dediler. Bu durumda nasıl hareket etmeli. Eco exe araç 2018. Bu büyük bir problem midir? Nasıl çözmek mantıklı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Boyaya zarar gelmediyse sorun değil bence onun telafisi araçta değer kaybı oluyor. Krom cita değişimi yapacaklarını sanmam ama ısrar edilebilir.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba yaşadığım bir olayı yazıcacam. Serviste rutin bakıma verdiğim araçta rüzgarlıklar vardı çok eskidi. Profesyonel olması açısından çıkartabilir misiniz dedim zarar vermeden çıkarabilirsek çıkaralım yoksa dokunmayalım dendi herhangi bir ücret de talep etmediler.Fakat akşam tekrar aradılar çıkartılmış fakat yapışkanları geçiriyim derken krom çıtayı çizmişler. Biz size sıfır rüzgarlık takalım dediler. Bu durumda nasıl hareket etmeli. Eco exe araç 2018. Bu büyük bir problem midir? Nasıl çözmek mantıklı.

Hocam size uyarıyı yapmışlar ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum ve gerektiği şekilde size bilgi vermişler, hiç bir şey söylemeden öylece verebilirlerdi aracı bence yeni rüzgarlık taktırın olsun bitsin çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Geri