Civic FC5 Ses Yalıtım

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 1.5 turbo manuel aracım var. Araçta üst ses yalıtımı ( camlardan fitillerden) oldukça başarılı. Rüzgâr sesi pek almıyor 130 140 km ye kadar. Alt yalıtım için aynı şeyleri söyleyemem. Benim araç avrupa versiyon olduğu icin yalıtımı biraz farklı ic piyasaya verilenlere göre ama taban yalıtımı şart bu araçlarda. Ben ziebartta yaptırdım şuan memnunum. Bariz ölçüde seste azalma oldu. Ilk 2 hafta koku yapıyor ama malzeme sertleşince koku da ses de azalıyor. Bir çok sayfada yalıtım etkisi olmadığı yazılmış ama bizim araçların alt yalıtımları sıkıntı sadece bu sebeple civiclerde işe yarıyor. Tavsiye ederim.

Ufuk T

0
2020 1.5 turbo manuel aracım var. Araçta üst ses yalıtımı ( camlardan fitillerden) oldukça başarılı. Rüzgâr sesi pek almıyor 130 140 km ye kadar. Alt yalıtım için aynı şeyleri söyleyemem. Benim araç avrupa versiyon olduğu icin yalıtımı biraz farklı ic piyasaya verilenlere göre ama taban yalıtımı şart bu araçlarda. Ben ziebartta yaptırdım şuan memnunum. Bariz ölçüde seste azalma oldu. Ilk 2 hafta koku yapıyor ama malzeme sertleşince koku da ses de azalıyor. Bir çok sayfada yalıtım etkisi olmadığı yazılmış ama bizim araçların alt yalıtımları sıkıntı sadece bu sebeple civiclerde işe yarıyor. Tavsiye ederim.

Hocam zieberta kaç TL ye yaptırdın ve ne zaman taptırdın ? 2 hafta sonra koku tamamen ortadan kalkıyor mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ufuk T

0
1500 civarı bir fiyattı. 2.5 ay oldu koku kalmadı hiç. 15 gün ile 1 ay arasında koku gidiyor. Çok rahatsız edeici bir koku değil zaten

Çok teşekkürlerler herkese ilgisiniz için...
Arabayı alır almaz İstanbul’daki ziebartlardan fiyat alacağım..
inşallah beklediğim kadar ses yokturda gerek kalmaz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam bitüself için hiç iyi şeyler söylenmiyor. Koku, nem yapmayacak ve sonradan kendini bırakmayacak malzemeler(ses-ısı yalıtımı, araç için) de hayli pahalı. Bilemiyorum. Sizin görüşünüz nedir?
Ben FB7de yaklaşık 3 yıldır kapı ve döşeme altında kullanıyorum, koku ve nem olarak şu aşamada bir sorunla karşılaştığımı söyleyemem.
Hatta ilk uygulamayı yaptığımda zaman bile koku ile karşılaşmadım diyebilirim.

Aracınız
Civic FC5 2017
Ben FB7de yaklaşık 3 yıldır kapı ve döşeme altında kullanıyorum, koku ve nem olarak şu aşamada bir sorunla karşılaştığımı söyleyemem.
Hatta ilk uygulamayı yaptığımda zaman bile koku ile karşılaşmadım diyebilirim.
bitüself de koku yok dbRubber de var ama oda bir hafta sonra gecıyor bitüself bence iyi. titreşim i azaltıyor amac zaten titreşim i azaltmak yalıtım için üzerine başka bir malzeme kullanılıyor zaten titreşim i başarılı bir şekilde kesiyor bitüself

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri