Shell otogaz farklı fiyat tarifeleri

Arkadaşlar son indirimle beraber shell dogukent, natoyolu, birlik mahallesi gibi Ankara semtlerinde lpg fiyatı 3.09 idi. Bugün ne hikmetse lpg fiyatları 3. 14 olmuş. Farklı semtlerde 3.24 idi onlarda 3.31 olmuş. Bu nedenle firmayı şikayet ettim. Hiç bir zam haberi yokken yapılan bu zam olayını anlamadım. Diğer firmalarda fiyat değişikliği yokken bu şekilde kafasına göre fiyatlarında değişiklik yapması hiç hoş bir durum değil. Neye göre zam yapıldı niye yapıldı hiç bir bilgi yok. Sizlerde kendi semtleriniz de fiyatlara bir bakarsanız sevinirim.

Oguz6

0
Aracınız
@HknFC7 hocam aktaş kavşağındaki mi daha önce ordan almisdim ama pek memnun kalmamisdim sizce nasıl birde oradaki pompaların basıncı çok fazla idi

HknFC7

0
@HknFC7 hocam aktaş kavşağındaki mi daha önce ordan almisdim ama pek memnun kalmamisdim sizce nasıl birde oradaki pompaların basıncı çok fazla idi

Evet hocam aynen dediğiniz yer ben hep oradan alıyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım arada kurtuluş ve natavegadan da alıyorum onlarla aynı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar LPG fiyatları mesela aygaz sitesinde yüksek satış istasyonlarında düşük idi. Şimdi acayip bir durum var sadece shell de değil aygaz da falan bu durum var. Varil fiyatları inerken indirim değil kampanya yapıyor sonra kampanya bitti bindirime devammmmm

merhaba gebze shell 3 hafta önce 3,14 TL idi dün 3,19 TL den aldım. deposunu full almama rağmen araç dopum cizgisi 2 diş eksik gösterdi.

Aracınız
Epdk tavan ve taban fiyatı belirler. Bayiler bu aralıkta istedikleri fiyatı uygulayabilirler.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri