Sıfır Araç MTV Kim Öder.

Oguz6

0
Aracınız
Ya gerçekten kendi adıma söylüyorum pazarlığı hiç becerememisim sitede bazı arkadaşlar yazmış nerdeyse benim aldığım fiyata executive almış ya MTV odetmis yada difüzör filan hediye almış

Ya gerçekten kendi adıma söylüyorum pazarlığı hiç becerememisim sitede bazı arkadaşlar yazmış nerdeyse benim aldığım fiyata executive almış ya MTV odetmis yada difüzör filan hediye almış

Kimisi de sallıyor sanırım. Ben 107.000 e aldım Boradan. Efeye 106.500 olursa alacağım dedim. Vermediler, çıktım
Arkadan çağıran falan da olmadı. Executive otomatik benzinli 2018 model.

Aracınız
Civic FB7 2015
2015 Şubat ayında aracı aldım, ÖTV yi Çamkıran Honda ödedi.

zero

0
sıfır araç almıştım. Mtv hariç yazıyor sözleşmede. Dolaysı ile ödedim, Sizler nasıl yaptınız?

sözleşmedeki durum size net bir şekilde beyan edilmişse oradan kendini kurtarmaya çalışabilirler. pazarlıklar değişebilir.
ama elbette ki acente ödemek zorunda.
şöyle düşünün: siz bu aracı satacağınız zaman, sizin üzerinize kayıtlı olduğu dönemden herhangi bir borcu var iken, satabilir misiniz?
bayi de size satarken borçsuz satmak zorunda. sakın ödemeyin! ya da pazarlık konusu yapın;)

TAYGUN

0
Aracınız
Eylül ayında Marmamaradan Exe eco aldım mtv ödemedim 2018 ilk taksidi ödedim sadece. ama sizin gibi yılın ilk aylarında alan arkadaşlarım farklı markalarda bayinin ödediğini söyledi.

Ben 2018 model, benzinli, otomatik executive için bagaj havuzu, kauçuk paspas, motor Koruma, balık sırtı anten, cam nikelajı, kapı eşik nikelajı, ve serviste %10 indirim ile birlikte 107.000'e aldım. Eco'yu yani LPG'yi tercih etmedim. Onu da 112.000 e bırakıyordu.

Siz kaça aldınız?

Bora dan mi aldiniz ? Ayni parcalar fakat benim ki lpg 113 e aldim tereddut etmistim ama o sira gorustugum bayiler arasinda en iyi teklifti.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bora dan mi aldiniz ? Ayni parcalar fakat benim ki lpg 113 e aldim tereddut etmistim ama o sira gorustugum bayiler arasinda en iyi teklifti.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Boradan aldım. 112' ye bırakacaktı. 1.000 TL fark var ama bir şey olmaz. 113.000 de iyi rakam. Diğer bayiler 114-115 demişlerdi çünkü.

Geri