Sıfır FC5 Alan Arkadaşlar !

Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel oto elegance (deri koltuk, paddle, cam rüzgarlık ve boya koruma dahil) 150'ye aldık. Eski FD6'yı da 65'ten saydılar. Kalan 85'e de 30bin 0 faiz kampanyasından yaptılar.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Ben 2018 sıfır hb sport plus 121.700 tl ye aldım. 50 bin tl de 0 faiz kullandım.

Civic Hb SPORT Plus 182bg

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Çok iyi fiyata almışsınız. İnternet sitesinde hurda teşvikli fiyatı için 144.802 tl yazıyor. Ekli dosyayı görüntüle 248980

SM-N960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sıfır araba alırken bayiinin özellikle 2-3 ay önce aldığı arabayı alırsan hiç bir zaman aldığın fiyat listeyle alakası olmaz unutma. Çünkü bayii de senin gördüğün fiyat listesine o arabayı satmıyordu, o fiyatada merkezden oda almadı zaten. Ben yıl arabamı sıfırlarım. Aldığım her arabanın ikinci elini her zaman aldığım fiyatın üstüne satmışımdır. Kullanması da cabasıdır ?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Yok hurda flan bende. Ben hurdayı bile görmedim. Herşeyi onlar helletti. Hurda işlemini onlar bir şekilde hallettiler.

Faturanızda vergisiz net araç bedeliniz ne yazıyor acaba? Bir de hangi bayi?

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Faturanızda vergisiz net araç bedeliniz ne yazıyor acaba? Bir de hangi bayi?

Sen benden biraz pahalı almışsın galiba bunu hiç bir zaman içerleme. Bayiilerde stok durumuna göre her zaman farkeder. Bu konu biraz ıspatlama işine döndü kusura bakma bundan sonrası bana sorun yaratabilme riskine karşı bunu kişisel verilerimin özel olmasından dolayı cevaplamayacağım.

Ama izmir den aldım arabayı. Faturası şuan elimde ve fiyata benim hediye olarak istediğim 300 tl boya koruma bile dahil edilmiş.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Sen benden biraz pahalı almışsın galiba bunu hiç bir zaman içerleme. Bayiilerde stok durumuna göre her zaman farkeder. Bu konu biraz ıspatlama işine döndü kusura bakma bundan sonrası bana sorun yaratabilme riskine karşı bunu kişisel verilerimin özel olmasından dolayı cevaplamayacağım.

Ama izmir den aldım arabayı. Faturası şuan elimde ve fiyata benim hediye olarak istediğim 300 tl boya koruma bile dahil edilmiş.

Kusura bakmayın yanlış anlamışsınız. Bir içerleme durumu söz konusu değil. Hatta ben çok mutluyum aldığım fiyattan zira evraklar yetişse ben ötv indiriminden dahi yararlanamıyordum. 143e almayı kabul etmişken 128e aldım, daha ne isteyeyim. Ayrıca Ağustos'tan kalan bir araç olduğu için oradan da kazandım. O yüzden ben fiyatımdan memnunum, kimsenin kimsenin kazancında, karında gözüm yok :)

Cevaplayıp cevaplamamak tabi ki sizin bileceğiniz iş. Saygı duyarım. Cevaplamak zorunda değilsiniz.

Geri