Sigorta ve kasko ya 8500 verdim

Xedos

Özel Üye
o zaman şöyle yapalım. biraz dudaklar uçuklayacak ama 2020 fk7 düz vites için ilk teklifler 28-43bin lira :eek:arası geldi. bunlarda hiçbir indirim yok, etiket fiyatları. ruhsat çıkmadığından henüz netleştirmedik ama bilgi almak için sorduğumuzda bunlar geldi. çok gerildim çünkü ilk defa şirket üstüne araç alacağım ve kaskosuz düşünülemez zaten ve öndeki araçlarımı da hem yıl dolmadan değiştirdiğim için hasarsızlık da gösteremiyorum.
:(

Ad Soyad
Onur Yılmaz
Aracınız
Civic FK7 HB 2019
2019 fk7 sport+ icin 13.000 odedim. Hasarsizlik yok. Seneye hasarsizlik geldiginde enflasyon ile yine 13.000 oderim belki daha yuksek..

Alistik artik, kimsenin sesini cikardigi da yok..

Mapfre sigorta yaptırırız normalde.
Yıllardır standart olmuş bir gelenek gibiydi bizim için. 2013 yılından bu yana sürücüyüm hiç kazam yoktur. 7. Basamak + gibi kalıyor artık. Buna rağmen 2017 Eco Elegance için 5600 teklif ettiler.
2100 liraya Neova önerdiler.. Kapsamı da Mapfre genişletilmiş kasko poliçesi ile aynı niteliğe gelmiş , Ilıcak ile anlaşmaları da vardı Neova yaptırdık bizde..

Aracınız
Mapfre sigorta yaptırırız normalde.
Yıllardır standart olmuş bir gelenek gibiydi bizim için. 2013 yılından bu yana sürücüyüm hiç kazam yoktur. 7. Basamak + gibi kalıyor artık. Buna rağmen 2017 Eco Elegance için 5600 teklif ettiler.
2100 liraya Neova önerdiler.. Kapsamı da Mapfre genişletilmiş kasko poliçesi ile aynı niteliğe gelmiş , Ilıcak ile anlaşmaları da vardı Neova yaptırdık bizde..
Hocam hayırlı olsun, bana da en düşün neova kasko ücreti çıkarmıştı. Yaklaşık 2000₺ daha uygundu(4200₺). Ama sigortacım ben sana bunu yapmam deyip tavsiye etmedi. İlla yaptırmak istersen de başka yerde yaptır dedi. Ben kimseye bu firmayı tavsiye etmiyorum dedi.

Aracınız
Aksigorta ile ilgili bilgi veren olmamış ama değer kazanma klozu kısmında yüzde 20ye kadar muafiyet kısmında kaporta aksamı da geçtiği için vazgeçtim ben.

Aracınız
Civic FC5 2021
Bu sigorta işlemlerinde keşke ön ödeme olsa. Kredi çekip 5 sene boyunca fiyatı sabitlemek istiyorum.

Hocam hayırlı olsun, bana da en düşün neova kasko ücreti çıkarmıştı. Yaklaşık 2000₺ daha uygundu(4200₺). Ama sigortacım ben sana bunu yapmam deyip tavsiye etmedi. İlla yaptırmak istersen de başka yerde yaptır dedi. Ben kimseye bu firmayı tavsiye etmiyorum dedi.
Teşekkür ederim.
Denize düşen yılana sarılır.. :)
Hiç yaptırmamak yerine yetkili servis anlaşmalı ve genişletilmiş adam akıllı paket sundukları için tercih ettim.
Söylediğim gibi 2013 yılından bu yana Mapfre kullanmaktaydım..
Neova ben tavsiye ederim. Siz yazdıktan sonra şikayetvar gibi kanalları takip ettim.. İşlem süresi çok uzun sürüyor , oyalanıyoruz vs. gibi öncelikli şikayetler fazlaca.. 650.000 liranın bir anda çöp olmasını tercih etmek yerine 1 ay oyalanmak beni çok rahatsız etmezdi..
FE1 Civic düşünüyordum onun kaskosu ne alemde asıl kafamda ki travma bu olmuş durumda.

Son düzenleme:

atk

Aracınız
Civic FC5 2019
Dün sigortacının birisinden fiyat alayım dedim. 2019 makyajlı eco exe için sınırsız imm 8400, sigorta için de 2400 dedi ?
Geçen yıl bunların hepsi 2800+850=3650 tutmuştu.

Xedos

Özel Üye
Ben de sonunda alabildim aracı. Böylece kasko işi de sonuçlandı. 2020 civic sport düz araca 70 bin liralık lastik jant eklentisiyle 15bin lira, trafik için de 3bin lira ödedim. Aviva sigortaymış.
Yılı dolmadan araç değiştirdiğim için hasarsızlık yok bunda. Önceki aracım 2021 passat business için 3500 lira kasko ödemiştim. Farka inanamıyorum. Cevabı sandıkta vereceğim.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri