Silecek önerisi

2020 Eco executive Civic arabam var arabanın silecek takımından ses geliyor değiştirmem lazım orjinalleri üzerinde şuan değiştiren arkadaşlar marka önerebilecek olan var mı bosh iyi diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi bayramlar

M2007J3SG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
2020 Eco executive Civic arabam var arabanın silecek takımından ses geliyor değiştirmem lazım orjinalleri üzerinde şuan değiştiren arkadaşlar marka önerebilecek olan var mı bosh iyi diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi bayramlar

M2007J3SG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Lastik alıp kendiniz takabilirsiniz. Bosch kullanan çok var. Fiyatı tuzludur. Uygun fiyat istiyorsanız. Silbak veya niken olabilir.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracım FB7. Hem fiyatı iyi hem kalitesi çok iyi, SİLBAK tavsiye edebilirim. Bosch Aerotwin de kullandım ama SİLBAK hem yarı parasına hem çok daha güzel siliyor, hem de yerli üretici. Ocak ayından beri kullanıyorum çok memnunum.

Ad Soyad
Emre KİBAR
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracım FB7. Hem fiyatı iyi hem kalitesi çok iyi, SİLBAK tavsiye edebilirim. Bosch Aerotwin de kullandım ama SİLBAK hem yarı parasına hem çok daha güzel siliyor, hem de yerli üretici. Ocak ayından beri kullanıyorum çok memnunum.

Nerden temin ettiniz acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Bana hediye gelmişti ama internette satan yerler mevcut.

Arama motoruna Silbak Civic FC5 yazarsanız birçok satış noktası çıkacaktır. Ben FB7 aracımda hibrit modelini kullanıyorum, muz tip olanı da var. Çin malı uyduruk silecekler (rbw, inwels vb. ) ile aşağı yukarı fiyatı aynı ama kalitesi Bosch'tan falan çok daha iyi.

Bunları farazi yazmıyorum bu arada, yazdığım marka sileceklerin hepsini de kullandım. Hatta gümrük vergisi sınırı sıfıra çekilmeden önce orijinal sileceğe uygun lastik de alıyordum aliexpresten. İçlerinde bundan daha iyisine denk gelmedim.

Son düzenleme:
Geri