Sistem Honda

Suadri

0
Merhaba. Fb7 aracımı bayramdan önce sistem Honda’ya (İkitelli) götürdüm. Bakımlarını yaptırdım. 10bin bakım, v kayış değişimi, ön fren balataların değişimi, ön disk torna, sübap ayarı be Boğaz kelebeği temizliği. Süreçten gayet memnun kaldım. Sadece 1 gün sonra araçta titremenin arttığını gördüm. Bununla ilgili kendilerine ulaştığımda bana evimin garajına kadar gelmeyi bile teklif ettiler. Ben uygun değildim istemedim. Bugün sabah sistem Honda’ya uğrayacağımı söyledim. Beni çok sıcak karşıladılar. Tüm ilgilerini aracıma yönelttiler. Araba şimdi pamuk gibi. Bu vesile ile ilgilerinden dolayı Emrullah ve Murat ustalara çok teşekkür ederim. Yeni bir Honda kullanıcısı olarak sadık bir müşteri kazandılar.

Suadri

0
Şöyle bir durum. Bujiler değişmesi gerekiyordu. Ama 330 tl olan ngk bujilere yedek parçacı 460 tl deyince değiştirmedim. Eskilerle şimdilik devam.

Aracınız
Merhaba. Fb7 aracımı bayramdan önce sistem Hondaya (İkitelli) götürdüm. Bakımlarını yaptırdım. 10bin bakım, v kayış değişimi, ön fren balataların değişimi, ön disk torna, sübap ayarı be Boğaz kelebeği temizliği. Süreçten gayet memnun kaldım. Sadece 1 gün sonra araçta titremenin arttığını gördüm. Bununla ilgili kendilerine ulaştığımda bana evimin garajına kadar gelmeyi bile teklif ettiler. Ben uygun değildim istemedim. Bugün sabah sistem Hondaya uğrayacağımı söyledim. Beni çok sıcak karşıladılar. Tüm ilgilerini aracıma yönelttiler. Araba şimdi pamuk gibi. Bu vesile ile ilgilerinden dolayı Emrullah ve Murat ustalara çok teşekkür ederim. Yeni bir Honda kullanıcısı olarak sadık bir müşteri kazandılar.
Selamünaleyküm sistem Honda bin telefon numarasını verir misin üstat rica etsem

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri