Siz olsaniz bu araci alirmiydiniz

Merahaba arkadaslar lsmim ersin istanbul umraniye de ikamet ediyorum 2010 model civic almak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim almak istedigim arac 2010 model premiyum paket renk beyaz 146000 bin km 4parca boya var sag arka camurluk sol arka camurluk bagaj kapagi ve on kaput bu boyalar farkli zamanlarda yapilmis buna istinaden 9054 tl hasar kaydi cikiyor manuel vites fiyat 51000 isteninor sizce mantikli bir aracmidir? Gorus ve onerileriniz bekliyorum sindiden cok tskl

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

elegans almanı tavsiye ederim.. 2 ,3 daha ver elegans otomatik al uzun yıllar bin..

Tuvturk ten ya da servisten araştırarak km oynaması yok ise al bin keyfini sür.

51 bin e makyajli fd6 beyaz. Sunroof olmasa ne olur ki

15 gün önce aldım. 148binde. İlk sahibinden. Kaput boyasi hariç benzer hasar kayıtlı. Otomatik premium paket.

Baktığın aracın fiyat biraz fazla uygun. Aracın kazalarından trammere girmemiş olan olabilir. Dikkatli ol. İyi bir ustaya göster.

Bu araçların parçaları biraz pahalı. Beğendiğim bir araçta katalitik konvertör arızası vardı. Servis 6 bin lira dedi bu parçaya. Arızasını bildiği halde söylemeyen çok insan var maalesef. Eğer mekanik bir sorunu yoksa aracın, bakımları zamanında yapılmışsa alınır.

Manuel otomatik konusu sana kalmış. Aracın fiyatı uygun. Şu an otomatikleri 60ve üstü fiyatlarla var sahibinden de. İstanbul'dasin otomatik çok rahat olur ama yine de o bütçe ve kullanıma göre değişiklik gosterebilen bir tercih. Dürüst insanlarla karşılaşman dileğiyle. Alırsan hayırlı olsun. Almazsan gönlüne göre bulursun umarım :)

Ankara'dan bulacağın araçlar için yardımcı olabilirim. Uzaktan araç almak biraz zahmetli iş malûm.

Bir de kesinlikle ve kesinlikle şasi numarasını öğren. Trammer i oradan kontrol et. Şasi numarasından herhangi bir sigortaciya baktır araç ne kadar el değiştirmiş. Plaka değişmiş mi diye.

Bir de kesinlikle ve kesinlikle şasi numarasını öğren. Trammer i oradan kontrol et. Şasi numarasından herhangi bir sigortaciya baktır araç ne kadar el değiştirmiş. Plaka değişmiş mi diye.

Şase numarasından mesaj attım ve sgırtacıma sordurdum mesajla gelenın aynısı cıktı 6parca hanınde 9054 tl tremel arac suanda 4 sahıbınde plaka 34 GP 5508 belkı bu aracı bılen vardır

Elegans ve Premium farkı sunroof. VSA 2010 Premiumda da var. Güvenlik donanımları da aynı. Elgans
Şase numarasından mesaj attım ve sgırtacıma sordurdum mesajla gelenın aynısı cıktı 6parca hanınde 9054 tl tremel arac suanda 4 sahıbınde plaka 34 GP 5508 belkı bu aracı bılen vardır

Hocam geriye aracı bi ustaya göstermek kalmış. Ya da servise götür expertiz yaptır. Ankara'da serviste expertize 500₺ istediler . Motor performansı hariç bakıyorlar araca.

Ön panelde oynama yoksa,ağır bir kazası yoksa alınır .

Geri